Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felek elhivni a lányt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek elhivni a lányt randira, mindenki azt mondja hívjam el egy kávézóba, de meg életembe nem voltam ott sem, van egy kis szociális fobiam, ti mit tennétek? Attól felek hogy nem tudnék lazán beszélgetni ideges lennek és ez látszana stb.

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Menj el egyedül, és akkor már egy gond kilőve :)
2022. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, mármint randi előtt. Visszaolvasva egy kicsit genyónak tűnik a kommentem :D
2022. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jót ír első lépésnek. Viszont szerintem para, és nem kis szociális fóbia lehet, hogy egyáltalán nem voltál még "ott sem".
2022. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, ahogy az 1-es mondja, menj el előbb egyedül, vagy esetleg menj el az egyik haveroddal. Térképezd fel, hogy milyen a hely, a pultnál kell rendelni vagy a pincéren keresztül, nézd meg, merre van a mosdó, milyen a felhozatal stb.


Talán ez segítene abban, hogy a randin picit magabiztosabb légy.

2022. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
2: Akkor leírom én: menj egyedül a kávézóba a csajt meg hagyd ott...:DDDD
2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, azt még hozzátenném, hogy egyszer-kétszer beválhat az, hogy előre készülsz, de hosszú távon magával a szocfóbiával érdemes kezdeni valamit.
2022. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

mindenki azt mondja ...

Ne erőszakold meg magad. Egy séta is jó lesz, le lehet ülni egy parkban. Vigyél egy kis útravaló csokit - mindkettőtöknek.

2022. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
22éves vagyok, nem volt meg úgy alkalom haverokkal se, általában eddig nem jártam sehova, gyerek korom óta visszahúzódó vagyok, de most lenne egy lehetőségem, csak szimplán elhivni sétálni lehet nem lenne nyerő elsőre.
2022. szept. 19. 11:21
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz ötlet a séta, csak jó eséllyel hideg lesz hozzá...

Voltaképpen mitől tartasz jobban? A lánnyal való találkozástól vagy az ismeretlen környezettől?

2022. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
4-es próbálom fejleszteni magam bele vágok a szituaciokba amitől tartok, inkább félénk visszahúzódó vagyok, de kifejezetten zavar ha mások néznek stb, ezekbol gondolom hogy szociális fobia lehet
2022. szept. 19. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!