Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Egy hónapig beszelgettunk tarskereson, majd találkoztunk. A találkozó nagyon jol telt, elég hosszú is volt. Aznap este mikor elbucsuztunk meg irt, amiből nekem az jött le, hogy szeretne meg találkozni. En erre válaszoltam, ami kb annyiból állt hogy rendben, csak kicsit flortolosebben irtam meg neki, azóta viszont semmi. Az uzenetet nem nezte meg, de atment neki. Ez csütörtökön volt. Gondoltam nem nagy baj, ha a hétvégén nem ir, mert lehet elfoglalt, vagy epp azt hiszi en vagyok elfoglalt es nem akar zavarni. Viszont mar kezdek kicsit kétségbe esni. Számomra nagyon szimpatikus volt, meg egyszer minimum szerettem volna találkozni, hisz azert egy randi nem elég, hogy leszurj a másikról mindent.

Írjak neki? Esetleg meg várjak? Gondolkoztam hogy írok neki ma, de az utolsó uzenetet is en küldtem es kicsit kínosnak erzem...

Kitudja, azon is gondolkoztam hogy nem látta az uzenetet, de hat ott van a messenger jel, hogy atment. Nem ertem. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mit tehetnek :(

20/L



2018. márc. 25. 12:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja az meg kimaradt, hogy a randin nem volt csók, kvázi ismeretlenek voltunk egymásnak, mert előtte se beszeltunk nagyon sokat neten, csak egy hónapig kb mindennap egyszer írtunk. Tehát nem várom el meg a napi kontaktot, de mostmár igy harmadik napja jo lenne tudni mi van.
2018. márc. 25. 12:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy üzenetet még megpróbálhatsz, mert lehet, hogy valami technikai probléma merült fel, de nagy valószínűség szerint másról lesz itt szó...
2018. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagyis mi lesz... :D
2018. márc. 25. 12:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem igazán technikai probléma, de mar ketsegbeesesemben ez is eszembe jutott :( Hisz ott van, hogy atment az üzenet, kizárt hogy nem látta. Ha holnapig nem ir, lehet rairok egy ‘Miújság’-ot, ezzel annyira talán nem égetem le magam, ha esetleg megse gondolja mar komolyan a dolgot :( Csak elszomorító, jo lenne tudni, mar kb mindenhova cipelem magammal a telefont annyira stresszes vagyok péntek óta... :D
2018. márc. 25. 12:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként koszi a választ, jöhetne meg pár, kiváncsi vagyok kinek mi a velemenye :)
2018. márc. 25. 12:54
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Én azt tudom csak írni, amit többen szoktak ilyen kérdésre válaszolni: Lehet, hogy nem csak veled levelezett az elmúlt hetekben, lehet, hogy volt más randija is.

Nekem is az a fura, hogy nem is olvasta az üzit (azt írtad ugye, nem nézte meg.)

Lehet esetleg játszmázás is.

De ne így legyen. Szorítok.

Írj majd a fejleményekről azért légyszi.

2018. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy ötlet: ha volt közös témátok (filmek, autók, állatok, sport, könyvek stb.), akkor küldj neki valami témába vágó érdekességet.


Vagy most rendezd el magaddal annyiban, hogy részéről egyelőre ez a megfelelő tempó, és bár te gyorsítanál, neki még ez korai. Ha pedig mondjuk egy hétig nem ír, akkor egyszerűen kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve egy mozihoz valamikor. Konkrét filmet is javasolhatsz, amit szívesen megnéznél vele.


A Víz érintését láttad már? Aranyos film, egy megnézést megér.

2018. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, aranyosak vagytok :)

Nekem is az volt a fura, hogy meg se nezte az uzenetet :( Bár magambol indulok ki, en se szoktam, tehát ha olyan uzenetet kapok amire mar nem tudok válaszolni, akkor nem szoktam megnyitni csak azert hogy a másik lássa, hogy megneztem, de ki tudja...

utolsó: nekem is a mozi volt a következő otletem. :D Bár Kitudja lesz e következő :( Nagyon elszomorít. Egy hetet biztos nem birok ki, legkésőbb holnap írok neki. Kicsit megalázónak erzem, mintha futnek utana, de megnyugtat a tudat, hogy valószínűleg soha többet nem futunk ossze csak ugy veletlensegbol, úgyhogy legalább ennyi jo van abban ha esetleg visszautasít :D

2018. márc. 25. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Hát... ha nem bírod ki, akkor írj neki. :)


Ismerem ezt az érzést, biztos nem fogja rossz néven venni, ha írsz neki. Sőt, lehet, hogy várja... ;) Ki tudja...


Veszítenivalód nincs.

2018. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na jo most nem tudom mi van.... irtam neki tegnap este, egy szimpla miujsag uzenetet. A messenger viszont azt jelzi ki, hogy csak elküldve van az üzenet, kezbesitve nincs. Pedig azóta volt fent. Tiltva nem vagyok, mert akkor irni se tudnék. De nem tudom mi van. Most mit csinaljak szerintetek?
2018. márc. 26. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!