Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznàl ismerkednél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznàl ismerkednél egy ilyen unalmas lànnyal?

Figyelt kérdés

27 éves

55kg

160cm

Barna fenekig ero haj

Kek szemek

Nincs 1 baratnoje sem,mert nem vàgyik tàrsasàgra

Home officeba dolgozik

Van hogy hetekig nem mozdul ki otthonrol

Nem sminkel

Kutyàjàval van együtt egész nap és neki bőven elég ennyi tàrsasàg

Online vàsàrol



Én lennék az.


Szerintetek unalmas vagyok?


2022. szept. 21. 00:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Semmiképpen.


Aki hetekig ki sem mozdul a lakásából (pedig nem fekvőbeteg), annak annyira nincs igénye a friss levegőre, mozgásra, hogy úgysem passzolna az életvitelünk.


De ha jól értem a kérdező nem akar párkapcsolatot sem: "neki bőven elég ennyi tàrsasàg". De akkor minek tette föl ezt a kérdést? Minek randizna ő bárkivel is, ha bőven elég neki annyi társaság, amennyiben most része van?

2022. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Azt írod, jelenleg elég, hogy minden nap a kutyáddal légy. Miért akarsz mégis párkapcsolatot? Esetleg mégse elég, csak a félénkséged, kommunikáció készséged miatt nehezen alakítasz ki kapcsolatot?
2022. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló személyiség lehetek ennyi leírásból. Szóval nekem bejön ez.
2022. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés alapján inkább nem. Semmi nem derült ki rólad, azon kívül, hogy otthonról dolgozol és a lakást csak havonta egyszer hagyod el. Ez nekem baromi depresszív így. Mit csinálsz egyébként a munkán kívül? Csak van valami hobbid, barátaid, érdeklődésed, stb.
2022. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ milyen kutyája van 😀
2022. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

#10 még szerencse, hogy nem csak ez a két fajta nő létezik.


A kutyáddal legalább jársz sétálni vagy ő is rabságra van ítélve a négy fal közé?

2022. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
Szeretői kapcsolatot el tudok képzelni.
2022. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Attól is függ mi a munkája, mert az is lehet érdekes. Vagy amit a munkán kívül csinál otthon. COVID alatt kifejezetten előnyös egy ilyen barátnő, nem kapsz el tőle semmit :P
2022. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kertes hàzban lakok és kint bent van a kutya,dehogy van a 4 fal közé rabosítva 😪
2022. szept. 21. 15:56
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nagyon unalmas vagy. De csak van valami hobbid, vagy érdeklődési köröd, mert ide kb semmit nem írtál.
2022. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!