Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a párom előtt nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom előtt nehezen nyílok meg vagyis csak randizgatunk de valahogy nem tudom igazán előtte kibontakozni.Nagyon szeretem őt és ő is engem de így érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet kifejteni az ilyen kérdéseket? Most akkor a párod? Vagy a randipartnered? Mióta zajlik az ismerkedés? Első kapcsolat? Vagy volt már más, akinek jobban meg tudtál nyílni? Hogyan vársz értelmes választ, ha nem adsz pontosabb körülményeket?


Ha csak ismerkedtek, akkor szerintem nem kell így elsietni a szakítást, várj, lehet meg tudsz majd nyílni neki. Úgyis érezni fogod, ha neked ez nem oké. Elég akkor szakítani, amikor nem kell gyakorira kérdést kiírni, mert tudod a választ.

Ha már együtt vagytok egy ideje, akkor érdemes megvizsgálnod, mi ennek az oka: másnak meg tudsz nyílni? Mitől félsz? Lehet egy olyan belső gát van benned, amit nem a másiknak, hanem egyedül NEKED kellene lebontanod. Ha az ő viselkedésével van baj (lenéző, kritizál), akkor lehet érdemes lenne hagyni. (De ez igaz akkor is, ha csak randizgattok.)

2022. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló nagyon jókat írt.

Nekem még az tűnt fel hogy, nem tudsz kibontakozni, de nagyon szeretitek egymást. Aztán mégse akarod folytatni. Ez az egész egy nagy ellentmondás.

Szeretni azt lehet, akit ismersz. Ha nem tudsz kibontakozni neki, akkor nem ismer, azaz hogyan is szerethetne igazán téged, a személyiséged???

Tényleg fontos infó lenne, mennyi ideje ismerkedtek, illetve ez-e az első kapcsolatod.

2022. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez az első kapcsolatom.csak ritkán tudunk együtt lenni és ez lehet a gond.
2022. szept. 21. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is még csak randizgatunk
2022. szept. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!