Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok őszinte válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Lányok őszinte válaszát várom! (? )

Figyelt kérdés

Üdv!


16 éves korom óta nagyon szeretek edzeni, avagy gyúrni. Nem azért, mert jól akarok kinézni strandra, vagy feszítsek valami szórakozóhelyen, hanem mert szeretem ezt a kötetlen mozgásformát, hogy a magam ura vagyok. Szolidan vagyok csak izmos, 85kg, és soha nem szedtem szteroidokat.

Gyakorta hallom azonban, hogy a nők viszolyognak a kigyúrt, sokszor még a szolidan izmos srácoktól is, mert a bunkósággal, egoizmussal azonosítják, hogy biztos az ilyen srác csak magával törődik, önközpontú.

Nekem ez kicsit rosszul esik, mert tök rendes srác vagyok, van eszem, s mindig komoly kapcsolatra vágytam, de sokszor érzem, hogy -leszámítva 1-2 lányt aki kifejezetten erre kattan- rossz véleménnyel vannak a nők az izmosabb srácokról.

Te adnál egy esélyt egy ilyen fiúnak is, ha tényleg aranyos, vagy nyélből elítélnéd, csak azért mert izmosabb és szeret edzeni?


Köszi ha válaszolsz, 22/F


2010. szept. 26. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy én nem ítélném el az ien fiúkat.. :)

az jó ha izmos :)

a nyikhajokat nagyon nem biromm

Niki voltamm

/17

2010. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én járnék ilyen pasival, nekem ezen a téren nincsenek sztereotípiáim
2010. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom is izmos, eddig én is féltem mert én a féltékenység miatt!De mára legyőzte, és boldog vagyok hogy a pasimnak van ott valami nem csak egy kis fogpiszka
2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Ha te szereted ezt csinálni, és így érzed jól magad, akkor csináld. :) valakinek az olyan pasi jön be, aki ducibb, valakinek az izmosabb. ( nekem inkább az izmosabb. de ez mellékes.) lány/16
2010. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én olvadoznák érted..:P

De folgalt vagyok..

a pasim is gyúr..ő mondjuk nincs 85 kilo inkább szálkás erősen...nekem már az is nagyon vonzó..De neked gondolom vannak itt ott kis izmos párnácskák..Ha van nő akinek nem tetszesz az keressen magának egy szőrös sörhasú pasit...

Nincs szebb egy kidolgozott férfi testnél

2010. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, tény, hogy először a külső alapján ítélünk (valamilyen szinten), de ha egyébként aranyos és tetszik, akkor egyáltalán nem baj, pedig nekem nem az ideáljaim a kigyúrt fiúk :)
2010. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is fenntartással kezelem az ilyen hapsikat:D

De azért mindig csak beszélgetések után ítélkezem:D

Tehát úgy is kiderül egy beszélgetés alkalmával, milyen vagy...

Ha tényleg normális lennél, meg megbízható, akkor igen, adnék esélyt:D

2010. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

tennél fel magadról egy képet? vagy küldenél priviben :)

mert szerintem a lányok többsége akkor hülye...már az írásodból úgy érzem te egy kedves fiú vagy...csak kiváncsi vagyok rád..:)

2010. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet nyaktol lefelé, és akkor tudnék véleményt mondani. :D 18/L
2010. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
KÉPET!!!! :)
2010. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!