Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom mit csináljak, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak, vélemény?

Figyelt kérdés

Fél éve nincs barátnőm , nem is vagyok boldog , megismertem a napokban egy csajt , aki aranyos ,kedves és látok rá esélyt , hogy vele boldog lehetnék , ami nagyon rámférne , viszont külsőleg nem nagyon jön be , de elég sokszor hallom azt , hogy a külső nem minden stb ...

mit javasoltok?


2010. szept. 26. 17:16
1 2
 1/12 anonim válasza:

Sztem próbáld meg vele, és ha nemjön össze a dolog, akkor vess véget .

L

2010. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi bajod van a külsejével?Nem ad magára,vagy csak nem jön be a testalkata,arca,tehát olyan dolgok amiken nem lehet változtatni?

Ha nincs testi vonzalom akkor nem sok értelme van a dolognak,ezt tapasztalatból mondom.Vagy azért vonzódsz hozzá valamennyire?

2010. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát először a belsejét kell megszeretned és ha találkozgattok utána már külsőleg is meg fog neked tecceni mert azt látod benne ami valójában belülről :)

de ha továbbra se tetszik majd kívülről akkor kár próbálkozni csak barátnak jó ...

2010. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj figyelj!

Nekem sincs már fél éve barátom. Sokszor vagyok iszonyatosan magányos, de kibírom. Vannak jelentkezők, és van olyan, akivel több is lehetne, de tudom, hogy nem menne.

Ne erőltess olyat, ami nem megy. Tudom, hogy a külső nem minden, volt már olyan, hogy vonzódtam egy fiúhoz, aki egyáltalán nem tetszett :), de vele megpróbáltam volna.

Te kételkedsz benne, így nem járható út. Legalábbis szerintem...

Azért, hogy legyen valakid ne menj bele ilyen kapcsolatba, mert másnak okozhatsz fájdalmat.

Én pl. olyan emberre várok, akibe őrülten beleszerethetek. Akivel "csak" el tudnám képzelni magam, az nem kell. Ha nem égsz ezerrel, felesleges minden, jól jegyezd meg!

2010. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minél előbb döntsd el mit akarsz,ne húzd szegény csaj agyát,mert lehet,hogy majd 1 hónap után teljesen beléd habarodik,te meg dobod,és ezzel meg nagy fájdalmat fogsz neki okozni.Inkább olyan lánnyal jöjj össze aki iránt érzel valamilyen vonzalmat.
2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ad magára , igényes , annyi , hogy kicsit ducibb ( 80-85 kg ), arcra meg aranyos végülis , egyedül a súly amivel gondom van , mert a vékonyabb csajok jönnek be.
2010. szept. 26. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te is elég felszínes ember lehetsz, ha így vélekedsz. Elég szép, elég jó, akkor jöjjek is össze vele, még akkor is, ha nem érzek iránta semmit...

Aztán majd szépen összetöröd a lány szívét!

És még a súlyfelesleget is megjegyzed... Poén!

Szánalmas vagy!

2010. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosan... és mi az, hogy a vékonyabb csajok jönnek be? Akkor mi dögöljünk meg szűzen? Hát elárulom: Már két éve van kapcsolatom, és a párom nagyom meg van velem elégedve MINDEN téren... hát ennyit erről... még egy felszínes szerencsétlen!
2010. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó kettőnek üzenem , hogy ti vagytok felszínesek , hgyha azt hiszitek , hogy ennyire egyszerű a történet , hogy mindenki mindenkinek bejön , azért vagyok szerencsétlen , mert nekem a vékonyabb csajok nem jönnek be ? vagy esetleg fikáztam volna a teltebb csajokat mert én nem vettem észre , az hogy nekem a vékonyabb vagy teltebb csajok jönnek be , az annyira természtes , mint neked a vékonyabb vagy izmosabb srácok

ennyi a történet

2010. szept. 26. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Ohh... annyi hogy nekem nem természetesek az izmos pasik... ha egyszer szeretek valakit akkor úgy is van... azon meg kicsit meglepődtem, hogy én vagyok felszínes... persze, ha kövér az ember legyen egyből felszínes is, vagy már nem értem mi van?!


Utsó válaszoló

2010. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!