Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény. Várjak rá? De ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény. Várjak rá? De ha nem nemtudom mi legyen. :/

Figyelt kérdés

2 Hete szakítottam barátnőmmel..

NAgyon rosz.. minden nap fáj .:/

Ugytörtént. NYáron minden jóvolt. Boldogak voltunk

találkozgattunk. De most jött az iskola és nem tudtuk megoldani sehogyse a találkozást..

Én Voltam az..

Én vetettem fel azt hogy.. Szakítsunk mert nemakarom hogy miattam legyen szomorú mikor nem találkozunk :/

És tényleg a végén már cask arrol ment hogy, hogy lehet mit csináll.. jólvan?!

Én felvetettem hosszas beszélgetés után belement (nem akarta hogy nekem is olyan rosz legyen... és igen nagyon az volt! :/ )

Szakítottunk. Nemtudok másra gondolni. 20 percenként sírógörcs kerülget. Nagyon rosz nélküle.. :(

Minden héten 3 szor találkozunk a vonaton hazafele megbeszéltük hogy csak barátok és tartjuk a távolságot.

Sajnos ez nem megy mindíg. (sokan vannak és egymáshoz nagyon közel kerülünk...) nekem, és neki sincs anyi erőnk hogy ne nézzek rá ugy. :/


Megmondtam hogy Tekintse ezt az egészet egy szünetnek ami bizonytalan ideig tart.

De ahogy vége van (valami oknál fogva meegoldodik a találkozés kérdés)azt mondtam én lépek az ügy érdekében!!

Én NAgyon Szeretem (ezt nem szabadna írnom :/ )

De végülis megoldódik a gond.

Mivan ha ő már nem szeret?

Mi van ha már nemakarja?

Akkor csak koppanok egyet :/

Megéri esetleg majd megint belevágni?

MIt tegyek?


2010. okt. 18. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az hogy nem tudtok találkozni mit jelent?!Milyen gyakran tudtok?
2010. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Havonta egyszer.. még jónak számítana
2010. okt. 18. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
hol laktok hogy ilyen keveset tudtok találkozni? egyébként havi egy tali az tényleg kevés.. kettő minimum kéne
2010. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mikor vonaton, vagy hol találkoztok, terelj a témára, tudd meg van-e barátja

vagy nem muszály tudakolnod, szerintem csókold meg szenvedélyesen, és működni fog, hidd el.

2010. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg nem sok..nagyon nehéz lehet most neked..ha szereted,akkor mindenképpen van értelme később próbálkozni és lehet,hogy koppanni fogsz és az nagyon rossz lesz,de legalább megpróbáltad.Különben lehet,hogy folytatná ő is csak te nem mertél odaállni elé.
2010. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy van barátja.

Ha eléállnák aztmondnám hogy probálljuk meg mégis akkor abol jó nemlenne

Vagy folytatnánk ugyan ugy havonta egyszer találkozunk

(végülis tudnánk találkozni iskola után megvárnám az ő vonatát.. ezt fel is vetettem hogy hazakisérem minden nap..(apjával aznap akartam beszélni erről..)

Erre mondja hogy mit mondot az apja mikor megmondta hog szakítotunk: "mosolygott és aztmondta hogy nem volt sok gondja vele (velem) és hogy nem kell hamar másikat találnia"

Hát nem kérdeztem rá az apjánál.. de komolyan csak 30 perc lenne...


Vagy pedig azt mondja hogy ugyse menne nekünk mert nemtudunk találkozni. :/

Én mindent megtennék érte. mégm indíg nagyon................. (és most nem írom le mert nem tehetem :( )

2010. okt. 18. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt akkor állj a sarkadra végre! Meg kell tudni oldanotok a dolgot,mert ez valóban nem mehet így tovább! Minden alkalmat meg kell ragadni arra,hogy találkozni tudjatok,és hogy tudjátok tartani a kapcsolatot!

Amúgy mennyi idősek vagytok?

2010. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ő szeptemberi Én novemberi.. Nemsoká akkor 16

Álljak most a sarkamra? :/

Mikor 2 hete szakítottunk? :/

2010. okt. 18. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted őt tiszta szívedből,akkor NEM lenne kérdéses mit kellene tenned! De ha állandóan csak "sajnáltatod" magad,akkor attól nem lesz jobb. Lehet lemaradsz róla. Akkor meg már késő bánat!
2010. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam hogy ő akarja e még?

AKkor...nem veszthetek semmit(amikor legközelebb találkozok vele) szerdán vagy csütörtökön.

Odaálok elé és megkérdem akarja e még midnentől függetlenül.

ha igen.. igen

Ha nem.. nem

Csak akkor ha nemetmond soha többé :/

2010. okt. 18. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!