Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom mit csináljak, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak, vélemény?

Figyelt kérdés

Fél éve nincs barátnőm , nem is vagyok boldog , megismertem a napokban egy csajt , aki aranyos ,kedves és látok rá esélyt , hogy vele boldog lehetnék , ami nagyon rámférne , viszont külsőleg nem nagyon jön be , de elég sokszor hallom azt , hogy a külső nem minden stb ...

mit javasoltok?


2010. szept. 26. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.

Régen nekem is tetszettek a vékony lányok, nagyon bejött.

Volt szerencsém is bennük,nem voltam régen jó fiú.

A mostani párom, aki már nem csak menyasszonyom hanem életem értelme, nem manöken típus, van rajta mit fogni.Nekem ez így utólag sokkal jobban bejön.Nem az alkata fogott meg hanem az egyedi arca, mosolya, és a szíve.

Szerintem adj neki egy esélyt.

2010. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gratis30 ***** válasza:
Be jön vagy nem jön? Ezt el kellene döntened mielőtt hülyítenéd. Nekem személyes tapasztalatom, hogy a ducibb hölgyek sokkal bensőségesebbek és közvetlenebbe, no meg az ágyban is jobbak. Persze hozzá kell tenni, hogy ha megismernéd a belső értékeit is sokkal jobban tudnál dönteni és hidd el nem vesztenél semmit. Senki sem tökéletes, pláne nem a sovány plázacicák 8kiló vakolattal a fejükön.
2010. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!