Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2001 után született lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2001 után született lányok! Valóban nem jellemző manapság az, hogy a fiúk étterembe, kávézóba szervezik a randikat?

Figyelt kérdés

Barátnőm(20éves) azt mondta, hogy tök megtiszteltetve érezte magát amiatt mert egy fancynek mondható étterembe szerveztem az első randinkat. Nagyon is csodálkoztam, hogy még egyszer se hívták randira, ő azt mondta, hogy lehet csak az ő közege volt ilyen de ő azt tapasztalta, hogy ha élőben vagy tinderen meg is beszél a férfi meg a nő egy talit akkor

1.Nincs kimondva a taliról, hogy randi, ha komolyak a szándékok akkor sincs randinak nevezve a randi

2.általában csak sétálni szokták elhívni a fiúk a nőket, hogy ott ismerkedjenek, beszélgessenek

Ezek csak az ő tapasztalatai illetve az ismerőseié vagy ti is azt tapasztaltátok, hogy a fiúk manapság nem adják meg az ismerkedés módját és csak egyszerű sétákra hívják a nőket?

Én ezt egyszerűen nem tudom elképzelni

23F



2022. okt. 1. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztaltam, nem is mentem velük.
2022. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy az ő korosztályában lévő fiúknál nem tapasztalta a "randira hívós" jelenséget
2022. okt. 1. 23:55
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Fiúk nem, férfiakra jellemző.
2022. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én sem tapasztaltam, igaz én 24 éves vagyok. Mármint személyesen kb két ember hívott randira, mindenki más online.
2022. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ferfit vagy fiut irjak, de ertitek a lenyeget:D
2022. okt. 2. 00:00
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es! Jó de akkor is randira hívtak nem csak egy sétára vagy át magukhoz nem?
2022. okt. 2. 00:01
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

"a fiúk manapság nem adják meg az ismerkedés módját"

Egy séta miért nem lehet jó ismerkedési mód? A vacsora már az idősebb korosztálynál sem olyan átlagos, ettől függetlenül szerintem egy séta is lehet jó, és ott is tudja éreztetni a férfi, ha figyel rád és érdekled, nameg azt is, ha nem.

2022. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha társkeresőn indul el a beszélgetés, akkor igazából felesleges azt mondani, hogy randi. Egyértelmű, hogy a találkozó az.

Ha máshogy indul az ismerkedés, úgy meg elég sok csaj egyből menekül, ha kimondja a férfi, hogy randit akar és nincs még oda érte a csaj. Egyszerűen túl nyomulósnak tartják.

Azért ilyen 2 tényezővel nem meglepő, hogy a többség nem erőlteti a randi szót. Azért a régebbi ismerkedésnél volt általában valamilyen szintű ismertségi szint már a felek között és utána hívták egymást randira. Most ez sokszor nem adott.


A randihelyszínekről meg: Régen, azért a többség néha randizott valakivel és odatette magát. Most már azért a fiatalok elég sok emberrel randiznak. Pl. tinderen az egyik ismerősöm egy héten 3 lánnyal randizott. Hát, elég húzós lenne mindet "fancy" étterembe vinni.

És az anyagiaktól függetlenül sem feltétlenül arról van szó, hogy nem adná meg az ember a módját, hanem ahogy az előbb említettem, sokszor nem ismerik egymást a felek. Nem is tudják, hogy megéri e a másikra időt és egyebeket áldozni. Pl. elég kínos tud lenni, hogy ott a kikért kaja, aztán az egyik fél rájön, hogy hoppá, mégsem kell neki a másik.


A jelenlegi barátnőmmel a saját példám: Pár évvel idősebb, mint a kérdésben lévő. Neten ismerkedtünk meg, véletlenül. Kb. 2 hétig neten beszélgettünk, aztán elhívtam találkozóra. Nem mondtam randinak, mert nem tudtam én sem, hogy annak vegyem e, ugyanis nem volt még érzelem, szikra, semmi, mert fizikailag nem találkoztunk. Viszont, mivel szóba került, hogy szeret egy kávézót, ezért oda hívtam meg.

2022. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem néha randizott a többség. És az első pár randi 20-30 éve sem étteremben volt, hanem fiatalok által látogatott kocsmákban, sörözőkben.

Az első randit én nem szeretem étteremben, mert ha netán gáz a helyzet, nehezebb lelépni.

2022. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a kávézással, kávézóba szervezni az első talit? Vagy egy pizzázóba?

Jobban belegondolva a legelső talikat én se randinak hívtam, az tenyleg tul nyomulos lett volna :D

Ismerkedes utan masfel hettel hivtam randira

2022. okt. 2. 00:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!