Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos hogy ne legyek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos hogy ne legyek mindig kéznél?

Figyelt kérdés

Ismerkedési, randizási szakaszban fontos, hogy ne legyek mindig elérhető számára, ne írjak vissza rögtön ha ír messengeren és ne ugorjak neki rögtön, ha talizni szeretne?

Nem szeretek játszmázni, de azt vettem észre, sokat számít a pasiknak ez, hogy legyen egy kis elérhetetlenség.


2022. okt. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak ne add oda magad könnyen, nem tudom miből veszed azt, hogy direkt jó húzni a másik agyát
2022. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, ha szeretnéd elkaszálni a dolgot kettőtök között. Nálam az van, ha a lány nem érdeklődik irántam, akkor én sem ő iránta, elveszik a kedv.
2022. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azoknak a pasiknak számít, akiknek te nem számítasz. Jobban mondva nem számít nekik, hanem tök mindegy.

Én is azt mondom férfiként, mint az utolsó, hogy velem ha ezt csinálja valaki, azt a következtetést vonom le, hogy nem érdeklem. Én meg nem erőszakolom rá magam senkire.


Az ismerkedés 2 ember munkája. Semmi szégyen nincs abban, ha érdekel a másik. SŐŐŐŐŐT!

2022. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon nem jó az elérhetetlenség. Játszmázás kizárva.
2022. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, aki mindig arra várt, hogy én keressem. Aztán mikor írtam neki 5 percen belül írt...

Szerintem, aki normális kapcsolatot keres, az nem bohóckodik. Ez visszataszító viselkedés.

Pont az, hogy akinek nem számítasz, az csinál ilyet, hogy nem ír.

Alapból úgy kéne működnie, hogy ha akarok valakivel beszélni, akkor írok neki. Meg kölcsönösnek kellene lennie. Ha már be jön a képbe, hogy akarok írni, de nem írok, mert játszom magam, hogy elérhetetlen vagyok stb Akkor az már nem az a tiszta ismerkedés...

2022. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!