Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszeretném érni hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretném érni hogy én jobban legyek fontos a páromnak mint ő nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindent megadok a páromnak, talán túl jó is vagyok sokszor hozzá, de ez azért van mert nagyon szeretem és odáig vagyok érte. Az a problémám hogy ő ezt tudja és már olyan szinten el engedte magát hogy ha vita van akkor is ő jön ki mindendből jól. Sokszor érzem magam lábtörlőnek. Két énje vsn mert van hogy meg nagyon cuki és imádni való. Azt akarnám elérni hogy érdekesebb legyek a számára ő kaparjon kicsit meg legyen odáig értem. Vagy legalább jobb legyen ez az egész. Megcsalni elhagyni nem akarom. Próbáltam már hogy eltünök vagy nem írok neki kicsit de az sem vezetett jóra. Segítsetek
2020. ápr. 29. 06:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt én férfi vagyok ő meg nő
2020. ápr. 29. 06:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasik ott rontják el sok esetben, hogy már a kapcsolat elején odaadnak mindent a nőnek és neki neki nem kell letenni semmit. Ha két egészséges felnőtt ember összejön akkor a kölcsönös gondoskodás, odafigyelés is természetes.

A barátnőd a fejedre nőtt. Lehet ezen változtatni. Például megkéred, hogy készítsen teát/kávét/kakaót/forró csokit magatoknak. Majd dícséred, hogy ez mennyire finom, máskor ő csinálja mert nagyon jól esik, hogy kaptál tőle valamit, amit ő keze által készült el. Vond be a dolgaiba, legyen közös programotok, ami neki is tetszik. Ezt csináljuk a problémás gyerekekkel is. A legtöbb dolgot az ember gyerekkorából hozza és felnőtt korban ugyanúgy működik ez a pszichológia. Persze csak akkor, ha neked is megéri. Egymás közt úgy nevezzük ezt 'Így neveld a sárkányod'. :) Egyébként maga a mese nagyon jól bemutatja, hogy a problémás személyiségnél nem kézen fekvő agressziót, erőszakot alkalmazni.

2020. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a hibákért, nem figyeltem oda.
2020. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne adj meg mindent neki, ne legyél olyan jó hozzá! Néha nem árt, ha hazudsz is neki. A legfontosabb pedig, hogy ne mondd és ne mutasd ki, hogy szereted!
2020. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a párom kifejezést általában nők használják. Miközben olvastam a leírást végig azt gondoltam, hogy ezt egy nő írta. Nem vagy te kicsit nőies? Mert ha azt mondod férfi vagy, akkor ez probléma. Nem is kicsit! Érted a logikát... Férfiak érdeklik, nem nők.
2020. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tenni nem kell semmit,győzödj meg róla,hogy mennyire vagy fontos neki, például kérdezd meg,beszéljétek meg! Ha tudod, hogy fontos vagy neki, mindegy ki mit csinál,a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat!
2020. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!