Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt elérni hogy számítsak, fontos legyek a másiknak ismerkedésnél csetelésnél?

Figyelt kérdés
Még a randit is ugy kezelik hogy az sem élethalál, hogy találkozzunk.

2022. júl. 20. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha férfi vagy lőtéri kutyát nem érdekli a nyomorod.
2022. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1/1


Ez egy "picit" szexista hozzáállás, ha nemek szerint nagy eltérést tartasz helyesnek.

2022. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg a dolgot. Ha azt tapasztalod, hogy a másik nem tesz bele energiát az ismerkedésbe, nem érdeklődik annyira, amennyire te szeretnéd, nem azzal kell foglalkoznod, hogy ilyen olyan módszerekkel, vajon hogy tudod megváltoztatni őt.

Ha nem érzed jól magad, arról dönthetsz, hogy még maradsz, és vársz, vagy levonod a következtetést, hogy nincs itt akkora lángolás és nem érdekled eléggé (tök mindegy miért! ez vagy te, akiért rajonghatna, vagy nem), és lezárod a kapcsolatot. Én az utóbbit javaslom. Miért rekedünk meg olyan embernél, aki nem értékel minket?? Ez nem fog boldogsághoz vezetni.

2022. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

En ugy tapasztalom hogy sokan pl az elején hajlamosak arra hogy neki csak szex kell meg ilyenek. Ha nem vallalom hát nem.

Aztán mikor megismernek vele vagyok egy ideig, meg megy a földönkúszás, hogy ne hagyjam el.


Csak az a aszakasz amig nem ismernek még csak ismerkedés megy még, elso randikra is nagynehezen jonnek csak el vagy azt nem is akarják, első csetelesek, addig megy egy olyan szintű közömbösség, a másik lesz.rása, ami engem egyenesen taszít.

Ezt a szakaszt szeretnem valahogy ha nem lenne.

2022. júl. 20. 10:00
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg ebben a szakaszban nagyon sok csetelés meg is szakad mert nem ismer nem érdeklem
2022. júl. 20. 10:00
 6/19 A kérdező kommentje:
Tipikus pl hogy neki csak szex kell meg szexkapcsolat, DE abba se fektetnek bele semmit, aztán pár honapos szemelyes ismerettség után meg legszivesebben ki is nyírnák magukat ha elhagyom. Még nekem kéne bocsánatot kérnem ha lelépek, mikozben ők indítanak úgy hogy tudjam mihez tartsam magam. Hát én tartom is.már az elején elkapálják magukat. Utolag meg megy ez.
2022. júl. 20. 10:04
 7/19 anonim ***** válasza:

Kölcsönösnek kell lennie aminek csak lehet.


amikor csak én keresem és hívom a nőt, ő pedig magától soha....nekem az is elég ahhoz, hogy otthagyjam.

2022. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De szinte mindegyik ilyen az elején. Nekem ez a bajom.
2022. júl. 20. 10:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Valamelyik fél mindig "rajong", a másik pedig kevésbé teszi ezt.


Sok dolog befolyásolhatja ezt, egyedül az törvényszerű, hogy a rajongó fél az, aki mindent lenyel, aki több áldozatot hoz, és még hálásnak is érzi magát ezért.

2022. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne menj bele olyan sráccal szexkapcsolatba, aki az elején leszar, akkor a probléma méregfoga eleve ki van húzva.


(Persze ha a játszma a cél, amiben menet közben magadba manipulálod azért, hogy a végén megbüntethesd, akkor a fenti módszer nem segít.)

2022. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!