Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, ha egy nőnek alakuló kapcsolata van, de találkozik egy férfival és jobban megtetszik a személye, mint akivel alakul a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze, de ugyanez a férfival is megtörténhet.
2022. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Nekem konkrétan így alakult ki a jelenlegi kapcsolatom.
2022. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha jön egy jobb az előző mindig kuka, ha csak nem kell valaki, aki tömi őket pénzzel (pl. gyerek miatt).
2022. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Persze.
2022. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ezt tudni kell helyén kezelni. Döntést kell hozni és egyik férfit sem átverni, arra az egyre kell koncentrálni (még a lehetséges kockázatok ellenére is), akit választottál, a másikról pedig lemondani és korrekten közölni vele. Tudni kell mérlegelni, hogy melyik a valóban fontos és döntést hozni, nem álltatni a másikat, játszadozni.
2022. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok. Lenne egy 27 éves nő aki jelezte nekem, hogy alakulóban van neki valaki, így barátként tud találkozni.
2022. szept. 14. 19:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha az alakuló kapcsolat "próbáljuk meg, hátha" alapon indul, nem azért, mert tényleg akarja.


Emlékszem egy ilyenre.

Az alakuló aranyos volt, meg minden, de többször leépítettem, aztán annyira próbálkozott, hogy jó, adtam neki egy esélyt.

És akkor megismertem az exem, ami szerelem volt első látásra...

2022. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy én a helyedben nem találkoznék vele ezek után, ha tetszik neked. Egyszerűen nincsen értelme.

NEM FOG rájönni, hogy valójában te kellesz neki, hanem téged használ majd önbizalomépítőnek a másik férfival szemben - azaz nem kell annyira kaparnia a másiknál, hiszen itt vagy te, aki ingyen adsz neki figyelmet.

Nem szabad ilyen kevésre értékelned saját magadat. Meg kell köszönni az eddigi figyelmet és továbbállni, mert ha tetszik, de ő csak haverkodik az egy nem-egyenrangú kapcsolat, és te CSAKIS veszíthetsz vele. Időt, energiát, pénzt, önbecsülést.


Hidd el, hogy sokkal jobban jársz, ha leépíted ezt a haverkodást. Zsákutca.


Ha egy nőnek VALÓBAN tetszel, akkor könnyűvé fogja számodra tenni a dolgokat. Nem pedig nehezíti ilyen szarokkal, hogy "most alakul valami, de azért kaját vehetsz nekem néha"

2022. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóba futottam bele nemrég, de korrekt volt a nő, mert így már nem akart találkozni. Ha ő nem mondja ezt, akkor én mondom, hogy így nem akarok vele találkozni. Én sem szeretném, ha alakulóban lenne vele valami, de randizna még mással is.


Van egy minimális esély, hogy mégis feléd fog fordulni, de valószínűbb, hogy marad a másiknál. Kell ez neked?

Volt olyan találkám, ahol a lány mondta, hogy fussunk össze, de ez nem randi lesz. (Ami szerintem egy hülyeség...) Neki azt kellett volna mondanom, hogy így nem érdekel.

Legyél tökös és mondd azt, hogy így számodra semmi értelme találkozni!

2022. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
állandóan
2022. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!