Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin mennyire korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin mennyire korai a szex vagy egy kis petting, ha csak a 3. randin volt csók? Bővebben

Figyelt kérdés

Inkább várjak még vele. Vagy áthívhatom magamhoz a fiút? Én már benne lennék valami kis dologban.

Amúgy 25-26 évesek vagyunk.


2022. okt. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsenek ilyen szabályok, tegyétek ami jól esik. (Ha lelép miután megkapott, akkor is lelépett volna, ha a 10. randin fekszel le vele.)
2022. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A kérdés az, hogy neked korai-e. Ha igen, akkor várjál vele. Ha nem, akkor csak hajrá. Ki pofázhat bele? A helyes válasz: Senki.
2022. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem már az első randin se volt korai😅
2022. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem komolynak gondolja. 3-4-5 óra hosszás randijaink voltak. Arra számítottam, hogy az első randin megcsókol, mert annyira jól sikerült, de csak a harmadikon csókolt meg. Azon kívül meg a munkán találkoztunk rövid időkre, nem úgy tűnik mint aki csak "meghúzni" akar.
2022. okt. 12. 21:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, én meg már kivagyok.
2022. okt. 12. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Nekünk az első randi is 10 óra lett. Azóta is együtt vagyunk. Ha valaki komolyan gondolja akkor szex után is komolyan fogja gondolni. Ha csak 1 alkalomra akkor is képes hónapokig játszani, majd lelép.
2022. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Inkább csak az, hogy sokáig elhúzta az első lépést és hogy nem fogja-e túl nyomulósnak gondolni ha meghívom "filmezni"?
2022. okt. 12. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret olyannak, amilyen vagy, ha nem mered felvállalni önmagad, annak nincs értelme. Ha vágysz rá és szeretnél kezdeményezni, akkor tedd azt. Ha nem szeretnél, akkor ne.
2022. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

"Ha lelép miután megkapott, akkor is lelépett volna, ha a 10. randin fekszel le vele."


Ez nem igaz.. aki lyukra játszik, az nem fog 10. randiig randira elmenni. 2. talán 3. randi után nem látod többet.

2022. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9.


Ha elég "jó a csaj", akkor simán elmegy századikra is. Igaz közben még párat "lezavar", de "a kihívás nevibe" folytatja a dolgot. Különösen, ha a másik fél házas, mert akkor még "jó móka" is.

2022. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!