Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexboltban dolgozik. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexboltban dolgozik. Hogyan kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a közeli szexboltban. Nemrég vicces bögrét vásároltam nála, mert elég sok poénos cuccuk van. Mondanom sem kell nagyon bejön nekem. Viszont a munkahelyéből fakadóan elég sok ajánlatot célzást kaphat nap mint nap, gondolom én. Nem akarok beállni a sorba valami sablonos szöveggel, mert szerintem már nagyon unhatja ezeket. Valami ötlet?
2011. nov. 15. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
meló után hivd el kávézni?
2011. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát a kávéra hívás nem túl direkt szerintetek? Igazából vadidegen vagyok a számára.
2011. nov. 15. 11:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túl direkt lenne...


Végül is randizni akarsz nem?


Ennyi:)

2011. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hívd el vacsorázni, az mégis inkább a komolyságra megy! a kávézás is fogható rá de egy vacsora az különlegesebb:)
2011. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
LÁNYOK! Ha a szituba képzelitek magatokat, és a pasi modjuk még be is jön. Nem érzitek túl tolakodónak ha rögtön vacsira hívnak titeket?
2011. nov. 15. 12:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ezért mondtam h kávéra B+ -.-''
2011. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ok. De előtte azért valahogy szóba kellene elegyedni vele. Még sem kérdezősködhetek a műp.inákról...
2011. nov. 15. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg h neki milyen van és h eladó-e XDXDXD
2011. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokról kérdezz ami vele kapcsolatos.

Az -mivel még nem ismered igazából- leginkább a melója. Kérdezd erről, hogy ő neki volt már olyan szituja, amitől zavarba jött, mert olyat kértek, mondtak neki, mióta dolgozik ott, szeret e ott lenni, vagy csak muszáj. Egy csomó ilyen kérdés van, amit általánosságban meg lehet kérdezni a munkáról, meg ő róla. Szerintem nem kell rögtön letámadni, egy kicsit lehet puhítani. Egy-két ilyen beszélgetés után nyugodtan elkérheted a számát, és mehet minden a medrében, hajrá! :)

2011. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez a válasz már használható
2011. nov. 15. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!