Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Lányok" mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lányok" mi a véleményetek a kigyúrtabb fiúkról? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17F vok 39-es kar 105-ös mellbőség stb stb 80kg eléggé szálkás egyátalán nemvok "dagadt" xD képet is akartam vna feltenni deh bnőm nem engedi xD :D szal m1 :D csak kivi lennék h ez mennyivel jelent többet vagy kevesebbet ha egy ien vézna csonti vasalthajú homival versengenék vki "szivéért" pl: a tiétekért lányok xP?:D
2010. szept. 27. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem nem ien...:D
2010. szept. 27. 21:33
 3/12 Moszuke ***** válasza:
100%
hát fiú vagyok, de nyilván külsőre te jönnél be nekik. aztán ha már megszólaltok az más kérdés hogy maradnak-e nálad vagy átpártolnak a lenyalt hajú homihoz
2010. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
őőőh igen sokan mondják h akik gyúrnak bunkók ostobák stb én nemvagyok az :D tanulmányi eredményeim is szépek bár ügye a bunkó attól lehetnék még deh nemvok :) nagyon beszédes vicces stb stb az eddigi bnőim ink szöveggel hódítottam meg merthát télen nem mutogathatom az izmaim nem?xDxDxD vhogy mindig úgy esett h a bnőim 70%-ával télen ismerkedtem meg xD m1 szal nemvok hülye :D
2010. szept. 27. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért hiszitek azt, fiúk, ogy mindenkinek a lenyalt ajú b.zik kellenek. Ez olyan, hogy mi meg azt mondjuk, nektek a kis plázapics.k, ribancok kellenek.


Kérdésre válaszolva: nekem jobban bejön az a típus, aki nem anyagolja el a testét,és kicsit izmos,de nem kell olyan, mint, amit az első linkelt be;), hanem csak ízlésesen.


Ja és nem értem, hogy a kérdésben miért raktad idézőjelbe a lányok szót?????

2010. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Funktasztikus ***** válasza:
:Oanyós a jobb oldali:O csodálkozom hogy még mozog
2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted ez az írásmód amit használsz, mennyire igényes és mennyire állja meg a helyét? Szerintem kár volt feltenned a kérdést, erről a 4 sorról lehet látni a nagyzolásodat, de eszed...az már más kérdés mi?
2010. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez am nem nagyzolás és nemtudtam h fogalmazzam meg másképpen azt h ink lányok vállaszát várnám hisz ők tudják jobban beleképzellni magukat a helyzetbe nem?!:Ddeh m1 azért köszi a vállaszokat :) és még 1x ez egyátalán nem nagyzolás deh mivel képet nem tok felrakni így mást nemnon tudtam le írni utalás képpen xD deh ha nagyzolni akarnék írhatnám h mennyivel nyomok pl fekve nem? nah az lenne a nagyzolás ez így nem az...kül sem szoktam iennel felvágni mert bárki elérhet bármit cak akarni kell :D
2010. szept. 27. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha már az eszedre nem lehetsz büszke...
2010. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah jah :D xP :)
2010. szept. 27. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!