Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagynád, hogy a diákod elcsábí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynád, hogy a diákod elcsábítson?

Figyelt kérdés
Egy esti iskolában helyettesítek. Az egyik lány egyértelműen mutatja, hogy tetszem neki és kb. 7-8 évvel idősebb nálam, bár mostanában rohanás az életem, nekem is tetszik, de nem biztos, h van időm komoly kapcsolatra. Te mit tennél?
2010. szept. 28. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, ha valaki gyereke járhat abba asuliba ahol ő tanít akkor ez is lehet.
2010. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esti iskolába már felnőtt emberek járnak. Ráadásul te a jelek szerint nem fogod a tanulmányait értékelni, hiszen csak helyettesítesz.

A kérdés nem az, hogy diák, vagy nem diák, hanem hogy egyébként kezdenél-e vele kapcsolatot, vagy sem. Ne valami elterelő kérdésre keress válaszokat, hanem arra, hogy a rohanás és a korkülönbség mellett bevállalod-e!

2010. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Részben fogom értékelni, modulrendszerű a képzés és az általam tanított részeket én fogom számon kérni decemberben, amúgy egyetértek veled, a kérdés feltevés tényleg nem pontos, ahogy leírtad, az a helyes, de a döntést nem tudom egyedül meghozni :( akarom is + nem is
2010. szept. 28. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanulás VÉGE felé esetleg. Amikor már valószínűleg tiszták a szándékok és nem a jobb jegyekért vagy ilyesmiért hajt, és mások sem fogják ezt gondolni. Tehát amikor már a hivatalos viszonyotok lassan véget ér.


Amúgy úgy általánosan a kérdésre válaszolva: NEM. Mármint nem helyes. De ha jól kinéző harmincas tanárnő lennék biztos csábításba esnék :D

2010. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bazz neked ilyen problémáid vannak, más meg küzd azért, hogy becsajozzon.
2010. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlacktigerXXX ***** válasza:
Szerintem még ma kérd számon este ha bejön, de ne a tananyagot. ;) Ez ne aggódj nem lesz az a féle tanár-diák kapcsolat, amiért meglincselnek. :)
2010. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!