Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen kaliberű szuper helyes pasitok?

Figyelt kérdés

Láttam már tök átlagos, és átlag alatti csajokat ilyen pasival. Nem értem hogy csinálják ezt az ilyen csajok.


[link]



2022. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a kérdező fusztràlt férfi
2022. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Sokszor látok ilyen kaliberű pasikat olyan lányokkal akiket tényleg max átlagosnak lehet mondani. Volt egy csaj akivel randizgattam év elején, de nem jött be külsőre eléggé, ezért pár találkozás után lefújtam az egészet, most pedig nyáron láttam Facebookon hogy összejött egy ilyen pasival.
2022. okt. 25. 13:31
 13/50 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csak jól járt. :)
2022. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
32%
Annyira átlag alatti ez a csillagszemu juhász, hogy csak átlag alatti nők gerjednek rá
2022. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
75%
Ne már, miért van aki szerint helyes ez a fickó?
2022. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
95%
Én is voltam olyan helyzetben, hogy erőszakoskodott egy pasi, hogy mire fel van önbizalmam, tök középszerű, kicsit bénácska átlag csaj vagyok, miért nem adok esélyt... Aztán nála minimum 5 kategóriával jobb pasik meg gyönyörűnek tartanak (egy közülük pedig a társam lassan már 10 éve). Szerinted mégis kinek hiszek? :)
2022. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
65%

Ha öltönyt is adsz egy majomra, akkor is csak egy majom marad.


Nem a pasi helyessége az, ami szerintem felkelti a nő érdeklődését, hanem a kisugárzás, önbizalom.

Jó persze azért egy minimuma legyen a megjelenésére, mert ugye nem érek el olyan hatást kantáros nadrágban, mint mondjuk egy normális szettben.

De szerintem ez már sok. Nekem a felszínes ficsúr jut eszembe erről a fickóról.


32F

2022. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
72%

Ez szuper helyes? 😅

Akkor én meg a már meghalt Angol Királynő vagyok.

🤣🤣🤣

2022. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Nem pont így néz ki a pasi, csak hasonló kaliber. Nincs neki öltönye, max egy kicsit az arcformája hasonlít, de nem is ez a lényeg. Azért linkeltem mert szerintem ez a pali is jóképű.


16


Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Itt én ejtettem a csajt, és a saját bevallása szerint is átlagos a külseje. Az a pali akiről te beszélsz szimpla irigységből mondta azt amit.

2022. okt. 25. 14:08
 20/50 anonim ***** válasza:
84%

Volt. Tök átlagos nő vagyok, de sajnos csak a nagyon jó pasik tetszenek. Ezért csak olyanokkal jövök össze. Ez van. Mondjuk volt már, hogy beleszerettem átlagosba is, mert folyton össze voltunk zárva, ha meg szerelmes vagyok, már nyilván nem zavarom el, de ez a ritkább. A legtöbb pasim átlagon felüli volt.

Hogy csinálom? Nem tudom. Szerintem a pasiknak se egyforma az ízlésük. Attól, hogy átlagos vagyok, még tetszhetek neki+,van még egy csomó jó tulajdonságom is. Normális pasinak meg pont elég annyi, hogy kívül-belül tetszik neki a nő, nem kell a legtökéletesebb külsejűnek lennie.🤷🏼‍♀️

2022. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!