Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen kaliberű szuper helyes pasitok?

Figyelt kérdés

Láttam már tök átlagos, és átlag alatti csajokat ilyen pasival. Nem értem hogy csinálják ezt az ilyen csajok.


[link]



2022. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem tetszik az ilyen tápusú férfi, számomra nem elég férfias valahogy, nincs férfias kisugárzasa.
2022. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

Hát ilyen nem volt és nem is lesz. Nem fog meg így kinézet alapján, unalmas, ámde a semmire fellengzős majomnak tűnik. Az ilyen szakáll-borostától meg már hülyét kapok, eleve nem jön be, és annyira tucat, minden második férfi így akar kinézni, de minek?

Egyébként meg természetesen helyes férfiak voltak a barátaim és a mostani párom is az. Mert azért fontos, hogy külsőre is tetsszen a másik.

2022. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
A jóképű, helyes pasik közül sokkal több az arrogáns, és a hűtlen aki szemét a barátnőjével, viszont az átlagos pasik sokszor megbízhatóbbak, és jobb a személyiségük is. Erre is láttam már példát ismerősnél. Nem minden esetben jár jól a csaj egy jobb pasival.
2022. okt. 25. 17:30
 24/50 anonim ***** válasza:
80%
Jóképű ez a pasi, de nekem pl az ilyen frissenvasalt típusok sosem jöttek be. Mondjuk a párom szerintem van ennyire jó pasi, csak más típus, más stílus.
2022. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt,de nem is az eseteim a szépfiúk.
2022. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

#23! Ezt meg honnan veszed? Környezeted 3 fős mintájából? Jó, hát az én mintám szerint meg egyáltalán nem. Most hogy leírtam, már lehet általános igazságnak nevezni, ami ráhúzható az összes férfira?

#20

2022. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy minden helyes pasi szemét, de sokan visszaélnek vele, mert ők kapják meg a legjobb nőket, és kedvükre válogathatnak. Egy átlagos pasi jobban megbecsüli a nőjét mert ő nem annyira kelendő mint a nála jobb pasik.
2022. okt. 26. 11:26
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
27: az átlagos meg az alatti pasik meg hajlamosak vérszemet kapni, amikor sikerül egy nő, mert "ha ilye sikerült, talán jobbat is össze tudok hozni". Nem egy ilyen eset volt a környezetemben. Max. akkor becsülik meg, amikor a nőnek elege lesz ebből, és dobbantani akar.
2022. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindig így van. Az exem pl sztem full átlagos pasi,és mégse tudta/tudja megbecsülni egy nőjét se. Nem csak engem. A jobb képű pasik között is lehetnek kivételek,bár az igaz nekik könnyebb dolguk van válogatás szempontjából.
2022. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsüli meg jobban, egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy jobban járunk, ha leadjuk a szintet. Nem külsőtől, hanem személyiségtől függ, csak a gyengébb külsejű férfinak nincs lehetősége tömegesen kihasználni a nőket, de ettől még lélekban simán lehet ugyanaz a szenny.

Az a baj, hogy én 18 évesen elhittem, amit most te állítasz, és reméltem, hogy jobban megbecsül egy nem túl jó pasi, aztán közel sem lett így, sőt.

És nem 1 eset alapján általánosítok, sőt, nem is általánosítok. Nem állítom, hogy ez egy tendencia lenne, hanem csupán azt, hogy nincs pozitív tendencia sem, egyszerűen nem külsőtől függ.

2022. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!