Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen kaliberű szuper helyes pasitok?

Figyelt kérdés

Láttam már tök átlagos, és átlag alatti csajokat ilyen pasival. Nem értem hogy csinálják ezt az ilyen csajok.


[link]



2022. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azok az átlagos pasik nem becsülik meg a barátnőjüket akik nem olyan nővel jönnek össze mint amilyenre vágytak. Ahogy te is mondtad, miért keresne egy nő normális, érzelmes, hűséges pasit a külsőre átlagos, vagy alatti kategóriából, ha a jóképű helyes pasik között is találhat ilyet. Az a baj hogy sok átlagos, átlag alatti pasi is ugyanígy gondolkodik, csak nekünk sokkal nehezebb jó nőt találni mint a helyes pasiknak.
2022. okt. 26. 17:17
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az jellemző a sikertelen pasikra, hogy arányaiban a legnagyobb szemét félredugók és a legszerényebb "a kínkeservvel összeszedett páromért mindent" típus is belőlük kerül ki leginkább... mert ha hirtelen kapsz vmit, ami addig álom volt, az ember hajlamos szélsőségesen viselkedni. Vagy minden kell neki, vagy megbecsüli és őrizgeti. Nemhiába kerül ki a leggarasoskodóbb ember és az a típus is, akinek kifolyik a keze közül a pénz is leggyakrabban azok közül, akik korábban nélkülöztek...
2022. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

#39!De fogd már fel, hogy neked van egy elméleted, miszerint a jó pasik hűtlenek. Ennek már a saját kevés tapasztalatod is ellentmond. Nekünk nőknek sokkal több tapasztalatunk van ebben, amik szintén ellentmondanak a te elméletednek. Vagyis fogadd el, hogy az elméleted hibás. Vagy ne fogadd el, nekem mindegy, de attól még mi nők nem vagyunk hülyék. Hiába akarsz meggyőzni a saját kitalált hülyeségeddel, a valós tapasztalatunknak hiszünk, szóval továbbra se fogsz jobban kelleni a nőknek, max.kirögik a szánalmas vergődésed, mert tudják, hogy nincs alapja.

"Akire jobban hajtanak a nők az sokkal nagyobb eséllyel tér le a hűtlenség világába." Lassan mondom, hogy értsed, NEM, nem tér le nagyobb eséllyel, csak a te fejedben.

"Egy jóképű pasi miért elégedjen meg 1 nővel ha mellette szexelhet még hárommal is." Mert ez csak neked akkora k.rva nagy dolog, nekik nem. Olyan, mint amikor egy óvodás gyerek 5 gombóc fagyit akar enni és el nem tudja képzelni, hogy a felnőtt miért csak 3 gombócot vesz magának, amikor ő ehetne ötöt is. Megfogadja, hogy, ha felnő ő biztosan ötöt fog enni. Aztán felnő, és nem. Hogy értsd, a példában te vagy a gyerek. Azt hiszed, mindenki 3 nőt akar, mert neked nincs rá lehetőséged. A jó pasi meg a példában a felnőtt. Tudja, hogy lehetne 3 nője is, de lesz@rja, mert ő egyet akar.

#38

2022. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
#41! Amúgy itt is ellentmondasz magadnak. Az átlagos, vagy átlag alatti pasi szerinted kisebb eséllyel jön össze, olyan nővel, amilyennel akar, és mint írtad, akkor kevésbé "becsüli meg". A jó pasi biztos olyannal jön össze, akivel akart, tehát eleve kiesik ez a motiváció. Logika! Ha a jó pasi megkaphatja a legjobb nőt, akit szeretne, miért akarna mellé 2 rosszabbat? Jót senki nem akar rosszabbra cserélni.
2022. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

A kelendő pasi nem két rosszabbat szeretne a barátnője mellé (ha szeretne), hanem két ugyanolyan jót, mert két jó nő se egyforma ugye, de mindegy. Ha ti azt tapasztaltátok hogy a jó pasik többségben nem hűtlenek akkor legyen igazatok. Én csak a saját logikámmal próbáltam ezt megközelíteni, és a sztereotípiákból, mert nem én vagyok az első aki ilyet állít. Azt hittem a két haverom a ritka kivételek közé tartoznak. Viszont azt nem mondtam hogy minden átlagos pasi jó nőt akar mint én, csak hogy vannak ilyenek is. Van aki beéri a saját kategóriájával.

Sajnos azt tapasztaltam hogy a legtöbb jó nő (tisztelet a kivételnek) nem jön össze átlagos pasival, vagy átlag alattival. A baráti körömben szinte kivétel nélkül a jó pasiknak szép barátnőjük van/volt, a max átlagosaknak pedig csúnyácskább nőjük volt.

2022. okt. 26. 20:17
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert az összes incelnek ez az elmélete és rendszeresen idehányják, de attól még nem lesz igaz. Náluk ugyanúgy elmélet, a valóságról meg fogalmuk sincs.

Nekem meg az összes barátnőm jobb nő, mint a pasija/férje. Az összesnek tök ronda férje van. Egynek van átlagos (kívülről, belülről f@s,)de az a barátnőm kifejezetten szép.🤷🏼‍♀️

2022. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam kimondottan szépnek, sovány sem vagyok nagyon, de egy ilyen pasi egyszer udvarolt nekem. Nem lett belőle semmi, mert messze lakott.
2022. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tudom, utána kivel jött össze. Szép lány volt, de picit husis.
2022. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
#46 Hát akkor most megkönnyebbültem.
2022. okt. 26. 23:15
 50/50 anonim ***** válasza:

Jól írja itt az egyik válaszoló. A rondább pasik ha kifognak egy jó nőt akkor azt hiszik hogy övék a világ.


Billie Eilish is megmondta.

[link]

2022. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!