Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen kaliberű szuper helyes pasitok?

Figyelt kérdés

Láttam már tök átlagos, és átlag alatti csajokat ilyen pasival. Nem értem hogy csinálják ezt az ilyen csajok.


[link]



2022. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
91%

#27! Ok.,de te mikor kerülsz kapcsolatba jó pasival? Az a baj, hogy neked elképzelésed van, nekünk meg tapasztalatunk. Azt elismerem, hogy ilyen 20 éves kor körül a legtöbb jó pasinál fellelhető ilyen ki, ha én nem, bárkit megkaphatok hozzáállás, nagyobb mértékben mint a csúnyábbaknál. De ez később megfordul. 10-15 év alatt nekik már természetes lesz, hogy futnak utánuk a nők, néha kicsit már zavaró is. Nem kell pl.félredugniuk ahhoz, hogy jó pasinak érezzék magukat, mert tudják, hogy azok. Ezzel szemben egy átlagos/átlag alatti, azonnal ráröppen más nőre, ha van rá lehetősége, mert örül, hogy kell még valakinek és mindig benne van, hogy lehet, soha többet nem lesz lehetősége, hisz az elmúlt X évben se érdekelt senkit.

#26

2022. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondolom hogy a jó pasik azok akik inkább kihasználják a nőket, mert nekik könnyebb. A baráti társaságomban a két kifejezetten jóképű haveromnak kb soha nem kellett megeröltetniük magukat. Szinte mindig a csajok mentek oda hozzájuk jópofizni, bejelölni őket, és egy hét után már jártak velük. Ők nem csaltak meg senkit állításuk szerint, de van egy másik ismerősöm aki pont az a kategória. Nekem és a többi srácnak pedig próbálkoznunk kellett, randira menni, és örültünk ha 5 csajból 1 összejött. Ha ebből indulunk ki akkor egy átlag, átlag alatti pasi hülye lenne nem megbecsülés a barátnőjét. Lehet tévedek de nem tudom elképzelni hogy fordítva nagyobb lenne az arány.
2022. okt. 26. 11:59
 33/50 A kérdező kommentje:
*megbecsülni
2022. okt. 26. 12:02
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Szép gondolatmenet, csak a valóság nem így működik.
2022. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

#32! Pont leírtad az állítások ellenkezőjét. 3 jóképű ismerősödből 2korrekt, 1nem. Ha neked, vagy a többi átlagos barátodnak összejön az az egy, és később lesz lehetőséged egy másikra (valószínűleg 1x lesz, mert állításod szerint addig is 5/1-re volt esélyed, utána pedig megnő az önbizalmad, az látszik a kisugárzásodon, tehát az arány nem csökkenni fog, hanem nőni.) Te sokkal nagyobb eséllyel fogod megragadni az alkalmat, mert végre van. Fürdesz benne, hogy végre valaki nem néz levegőnek.

Egyébként meg azért értelmetlen a vita, mert amíg az általad ismert jópasik már bizonyítottak, addig te meg a társaid csak elméletben becsülnék meg, amikor eleve nincs is lehetőségetek "nem megbecsülni". Az csak akkor derülne ki, hogy mit tesztek, ha lenne. A lehetőség hiánya még mindig nem hűség. Attól te nem leszel jobb ember, mert nincs lehetőséged.

#31

2022. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Te így tapasztaltad, de akinek több lehetősége van annál nagyobb az esély hogy él is vele. Én és a többi átlag haverjaim eddig mind megbecsültük a barátnőnket kivétel nélkül. Az egyik jóképű haverom pl mesélte hogy már nem egyszer kapott szexuális ajánlatot más nőktől mikor volt barátnője, és saját bevallása szerint volt hogy fájó szívvel utasította vissza, mert legszívesebben lefeküdt volna a csajjal. A másik jópasi haverommal pedig nem egyszer láttam hogy flörtöltek nők mikor a barátnője nélkül ment el szórakozni. Ezzel szemben nekem nem voltak ilyen kísértéseim mikor kapcsolatban voltam. Lehet engem nem ostromoltak a nők, de ha akartam volna, egy csajt biztos tudtam volna szerezni mellette, de nem tettem. Nekem 1 barátnőm volt, és nem volt más, annak a két haveromnak pedig a 2-3 barátnő mellett volt még kb 5-6 akikkel csak szexelgettek, igaz akkor nem volt kapcsolatuk, de nekik már emiatt is nagyobb a kísértés barátnő mellett.
2022. okt. 26. 14:03
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Pont megfogalmaztad azt, amitől nem lehet komolyan venni az egészet. Az nem megbecsülés, nem erény, nem erkölcs és nem hűség, hogy nincs annyi kísértés, vagy akár konkrétan 0 nő ostromol, és csak erőfeszítések árán tudsz leakasztani valakit. Voltaképpen szánalmas, szó szerint szánnivalól, ha valaki ettől tisztességesebbnek, jobb párnak képzeli magát.

Lehet, hogy te is, meg a haverjaid is fájó szívvel utasítanátok vissza egy jó nőt, ha tálcán kínálná magát, csakhogy veletek ilyen nem történik.

2022. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

#36! Kérlek, mondd, hogy nem vagy ilyen buta! Fogd már fel, hogy az nem megbecsülés, hogy nem kefélsz félre, ha nincs kivel! A megbecsülés az, amit a jóképű haverod csinál. Nem csak nem megy a lehetőség elé, hanem akkor is VISSZAUTASÍTJA, ha a lehetőség megy utána. Ha neked is lesz ilyen alkalom, és te IS visszautasítod, akkor lesztek egy szinten, de jobb még akkor se leszel nála. Az meg, hogy szingliként hány nővel szexel, annak végképp semmi köze a megbecsüléshez, csak simán irigy vagy.

De neked hiába magyarázunk. Nekem tökmindegy, én továbbra is maradok a jóképű pasik mellett, akik nem kényszerből hűségesek, mert nem kellenek senkinek, hanem olyan a jellemük, te meg utáld csak őket nyugodtan, se nekem, se nekik nem fáj az.

#35

2022. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy ki a jobb. Persze, nem minden jó pasi hűtlen, de az hogy 3 jó pasiból 2 hűséges az nem igazolja hogy a többség is az. 3 férfiból nem lehet átlagot vonni. Akire jobban hajtanak a nők az sokkal nagyobb eséllyel tér le a hűtlenség világába. Nem tartom magam jobbnak a két haveromtól csak azért mert nekem kevesebb a lehetőségem félrelépni, de mivel ők sokkal több nővel voltak ezért máshogy látják az egész randi világot. Egy jóképű pasi miért elégedjen meg 1 nővel ha mellette szexelhet még hárommal is. Mégegyszer mondom, tudom hogy nem mind ilyen, és az átlagos pasikból is van olyan aki vérszemet kap a lehetőségtől, de itt a gondolkosásmódról van szó. Egy helyes pasit ha dobnak neki nem nagy veszteség, mert 1 hét múlva már szerez másikat, viszont az átlag, átlag alatti pasiknak messze nincs ilyen könnyű dolga. Ha valaki hátrányból indul másokkal szemben akkor ÁLTALÁBAN szerényebb lesz.
2022. okt. 26. 16:03
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

De igen, arról van szó, hogy ki a jobb.

Ha valaki egy 0 kis szar, akire egy nő se menne rá, de amint mégis történne ilyesmi, vérszemet kapna, nem több semmivel sem, mint az, akinek lehetőségei vannak és él is velük. Azt hiszed, annyira ostoba a legtöbb nő, hogy csak a végeredmény számít, hogy járt-e másban a fütyülője, vagy nem? :D


Amúgy nem, nem feltétlenül látják másképp a randi világot. Ez is személyfüggő. Az ember alapvetően társas lény. Nem mindenki áll úgy hozzá, hogy "szerez másikat", mintha valami tárgyról lenne szó. Van a világon szeretet, ragaszkodás is. Én is bármikor megszerezhetném a szigli férfiak jó 80%-át párkapcsolatra, a maradék 20%-ból 10-et pedig legalább szexre, mégis megbecsülöm a párom. Ő a párom, ő egyetlen ember a több milliárdból, nem lehet csak úgy helyettesíteni, hogy "találok másikat".

Megint neveltetés, alapszemélyiség kérdése.

Ez pedig a férfiaknál is adott.


Igazából nem is nagyon láttam (többésg számára) nem helyes, de bizonyítottan normális pasit.

Olyat láttam csak, aki szimpi volt, és hiszek neki, hogy normális lenne, de nem láttam párkapcsolatban, szóval bizonyosságot nem nyert.

Ellenpéldából annál többet.

Van saját példám is, és ismerősöknél is láttam többet is.

Volt egy párom, aki picsogott, hogy neki csak egyetlen barátnő kellene, ő ÖRÖKRE megbecsülné, tenyerén hordozná úgy, mint senki más. Aztán összejöttem vele, pár hónapig tartott ez, aztán jöttek az olyan szövegek, hogy ő fiatal, ő férfi, őt nem arra tervezték, hogy egy nővel szexeljen egész életében, ezért a nyitott kapcsolat lenne a legjobb. Amikor megkapta ezért a jussát, akkor még én lettem a hitvány, önző szemét, aki amúgy is csak egy közepes nő, aki megmutatta neki, hogy a nők nem egy külön faj, mint gondolta, simán be tud csajozni, nem akkora nagy mutatvány.


Ismerősnél is láttam hasonlót. A pasinak 28 éves koráig nem volt kapcsolata, aztán összejött neki egy szép, csinos csaj. Végig azzal jött ő is, hogy ő nem tudja túltenni magát azon, hogy mások halomra dugnak gyönyörű, ribis lányokat, neki meg vért kellett izzadni 28 éves koráig, hogy egyetlen barátnője legyen, ez igazságtalan, ráadásul még bekorlátozva is érzi magát, hogy mostantól akkor nem is nézhet másokat.

A vége az lett, hogy ő is a nyitott kapcsolatot nyomatta, és a barátnője húgával akart szexelni.

És még magyarázta is, hogy a barátnője az egyetlen nő, akit szeret, akármilyen ribit dugna, mindig hozzá menne haza, mellette tartana ki. Ilyen csodás, romantikus ember.

Aztán mikor ki eltt dobva, éveken át hisztizett, és meg volt sértődve, hogy a barátnője "érzéketlen", rideg, könyörtelen, ő nem tudja túltenni magát rajta, ő szerelmes, ő az öngyilkosságon agyal.


Másik ismerős meg szintén sikertelen volt, full átlagos, aztán összejött egy kövér csajjal és kb. egy darab sz.arként bánt vele, majd 4 év után kidobta, merthogy ő ki akarja élni magát.


Amúgy, még ha úgy is lenne tényleg, ahogy állítod, akkor sem érné meg olyan férfival összejönni, akit csak átlagosnak lát az ember, hanem bőven megérné a vonzó férfiak között kutatni a normális, érzelmes, hűséges után.

2022. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!