Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónapokig beszélgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig beszélgettem egy sráccal nagyon megfogott,teljesen odáig voltam/vagyok érte viszont nemrég találkoztunk előszőr és úgy éreztem szexuálisan egyáltalán nem vonzz. Továbbra is úgy érzem szeretnék vele lenni de nincs kémia. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Mi miatt nem vonz szexuálisan?

Nem tetszik külsőre?

2022. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod neki, az a legtisztességesebb és legegyenesebb. És légy szíves, tartsd észben, hogy neked ez legalább ugyanakkora sokk volt erre rájönni, mint neki hallani, hogy sajnos nem fog menni a dolog.
2022. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttál róla képet a hónapokig tartó beszélgetés alatt, kérdező?
2022. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd akkor. Nem gondolnám, hogy ezután majd hirtelen vonzòdni fogsz hozzá.
2022. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nincs semmi értelme a csetelgetésnek. Csak egymás idejét raboljátok. Minél előbb találkozni kell, hogy kiderüljön, élőben működik-e a dolog. Mert gondolom egy hús-vér párkapcsolatra vágysz, nem virtuálisra, nem?


Ha nem vonz most, akkor később se fog. Hidd el, én is próbáltam már, de nem ment, csak egyre jobban taszított.

2022. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Emberek milliói vannak kapcsolatban fizikai vonzalom nélkül

Sőt a legtöbb embernek ez abszolút megy és természetes

2022. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kémia, attól még lehettek barátok: az is ér valamit.
2022. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen láttam és videó chaten is beszéltünk párszor. Nem tudom sajnos nem olyan a kisugárzása mint képzeltem de nem szeretném elveszíteni úgy érzem közel áll hozzám lelkileg
2022. nov. 1. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan volt velünk is, pár hónap csetelés után találkoztunk először, minél hamarabb tisztázd magadban, mert később csak rosszabb lesz. Ami interneten "nagyon" működik, az élőben nem feltétlenül van így... Döntsd el magadban, ne játssz a másik érzéseivel. A legnagyobb jó szándékkal írom, hidd el.
2022. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!