Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom felszedés vékony testre?

Izom felszedés vékony testre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok. Amit tudni kell rolam: 8 éves korom ota versenyszeruen ping-pongozok. Heti 7x van edzésem. Emelett van idom elmenni heti 3x edzoterembe. Mivel sokat sportolok nincs rajtam semmi felesleg. Elég vékony vagyok,de azért a bordáim nem látsazanak ki :) kb 5 honapja járok edzoterembe,most vettem fehérje port,mert nem mindig sikerul enni elég fehérjét,ezzel fogom kiegészíteni sulyzozás után. A kérdés: Elég fehérjével,és rendszeres sulyzozással,meg fog látszani rajtam az izom? Nem akarok hivatásos bodybulider lenni,csak hogy legyen rajtam valami. Ne tul kevés ne tul sok. Remélem értheto :)


L.


2011. máj. 6. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, nem leszel hivatásos bodybuilder, ők legjobb genetikájú, tökéletesen táplálkozó, keményen koxoló, 20 év edzésmúlttal rendelkező egyének.

Fehérjétől nem fog látszani semmi, az kaja. Az egész étrendednek kell jónak lenni, hogy látszódjon. De heti 10 edzéssel, úgy sem sok biztatót tudok mondani, de persze minden lehetséges.

2011. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megfog.:).Nagyon fontos a táplálkozás és, hogy az egész testedre edzés súlyokkal...Lehetőleg minél több gyakorlattal...


Haver normális kajálás nélkül 1 év alatt elég sokat felszedett...Olyan 10 kilót ő is elég vékony volt...Most már nem az:D...És csak banán-t eszik meg mazsolát:D...Meg sok tejet meg tojást:)...Még edzőterembe is baszik lejárni hanem fekvőzik meg egykezes súlyzókkal baszakodik meg húzódckodik...

2011. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem az étrendem rendbe van...
2011. máj. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!