Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem tartok pihenőnapot...

Ha nem tartok pihenőnapot (minden nap futok) úgy izmosodhatok? Nagyon vékony vagyok, se izom, se zsír. Tanácsok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most már többet eszem picit, mint szoktam, bár lehet még ez is kevés a súlygyarapodáshoz. A kérdésem az izmosodással kapcsolatban lenne, hogy van e így értelme?
2011. máj. 10. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem szükséges pihenőnapot is tartani, h a szervezeted regenerálódni tudjon.:)

az étkezésed konkrétan milyen? miket szoktál enni egy nap?

2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fuss egy héten háromszor legyen mindig egy pihenőnapod! az izom scak úgy tud nőni ,regenerálódni ha tud pihenni
2011. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leríom körülbelül milyen egy átlagos étrendem:


reggeli(re mindig sokat eszem, enélkül szörnyen gyenge lennék egész nap): egy normális szelet kenyér, margarinnal, pár szelet sajttal, paradicsom, uborka, paprika, retek, egy tojás + egy pohár kefír vagy joghurt egy ek. búzakorpával és egy ek. puff.tönkölybúzával


tízóraira valamilyen gyümölcsöt eszem ( 1 alma, vagy 1 banán)


ebéd: akármilyen leves, (leggyakoribb: húsleves főtt zöldégekkel, gulyás, tojás, gomba) és második is szinte bármi, ami van itthon: ma pl. fokhagymás sült sertéscomb, főtt krumplival + szilvabefőtt --> ezekből úgy gondolom egy normális adagot eszem. Amik gyakoribb főtt ételek még: tölött csirke, vadas zsemlegombóccal, pörköltök, köretnek krumlpipüré, rizs, vagy tészta, sült husik, rántott husik, főtt hús.


Ha édességhiányom van, ebéd után eszem, 2-3 házi sütit, vagy 1 jégkrémet, vagy 1 csokit, vagy 1 tál pudingot. Ezek sem gyakoriak, egy héten 1 vagy 2-szer.


Uzsonnára sosem vagyok éhes, de egy almát mindig megeszem.


Vacsira pedig vagy 2 főtt tojás, vagy tojásrántotta, vagy tükörtojás,(ezekhez 1 szelet kenyér) sok-sok zöldéggel. És jól is laktam egy napra.


Az egész nap folyamán rengeteg vizet iszom (szinte semmi más folyadékot nem, na még esetleg 1-2 pohár tejet, paradicsomlevet, vagy kakaót)


Úgy gondolom ez elég egy napra, "uzsonna" után szoktam futni, elég régóta így csinálom, és a súlyom mégis folyamatosan lefele megy... szeretnék izmosodni, de nem jön össze. Mit javasoltok?


Fehérjeturmixról még csak hallottam, de estére már azt is fogok inni.


(17lány)

2011. máj. 10. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

jól étkezel, szerintem ez teljesen rendben van.

viszont a futás helyett inkább az úszást javasolnám

(hasonlíts össze egy úszót és egy futót)

2011. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!