Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, jartatok mar ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, jartatok mar ugy, hogy valakit elutasitottatok elso randi utan, de később megbantatok?

Figyelt kérdés
Vagy minden esetben teljesen biztosak voltatok a dontesetekben utolag is?
2022. nov. 6. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont mostanában. Bár arról meg vagyok győződve, hogy észérvek alapján helyesen döntöttem, de attól még "fáj". Bánom, hogy legalább egy kis időre nem mentem bele, tart, amíg tart, aztán ráértem volna nyűglődni, miután kidob. Hisz most is rosszul vagyok, csak épp úgy, hogy a jó oldalát meg sem éltem.
2022. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sosem volt ilyen. Igen komoly okkal utasítok el valakit az első randi után, ha már azon sem oké valami, akkor valami nagy gaz lenne köztünk egy kapcsolatban. Úgyhogy nekem sosem volt ilyen.
2022. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen elutasítást sem bántam meg. (Egy kivétellel mindenkit elutasítottam, vele most is együtt vagyok)
2022. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, pedig sokszor nem vagyok biztos magamban, mert kishitű vagyok, meg nem szeretek másokat megbántani... egy ilyen eset volt eddig, és mindig arra jutok, ha töröm magam rajta, hogy végeredményben jó döntést hoztam, mert biztos nem lennél az illető mellett boldog (értékrendbeli, érdeklődésbeli nagyon nagy különbségek miatt döntöttem úgy, hogy ezt nem érdemes folytatni... pedig normális, kulturált férfi volt, külsőre sem volt vele baj).
2022. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!