Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz ki manapság a "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki manapság a "normális" randizás, ismerkedés menete?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy milyen mérföldkövek vannak, minek mikorra "kell" meglennie?


Kiindulási pont az, hogy a randin találkoztok először (tehát korábbról nem ismeritek egymást, mert mondjuk netes ismerkedés) és nem vagytok tinik (tehát 25+ korosztály). Komoly kapcsolat a cél.


A kérdést azért teszem fel, mert valakitől ilyent hallottam, hogy ha a második randin nincs csók, a harmadikon meg szex, akkor már nincs türelmük bizonyos embereknek a további próbálkozáshoz.


Mi erről a véleményetek? Mi az ami már túl lassú haladás? És mi az átlag? Mi a "normális"?



2022. nov. 9. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha második randin sincs csók, akkor azt én is rossz jelnek veszem. Eddigi tapasztalataim mondatják ezt velem, nem általános érvényű igazságként gondolok erre, de eddig akivel ennyi se alakult 2 találka alatt, abból nem lett semmi.

A szex már más, az azért ha rajtam múlik, kicsit tovább tart. Legalábbis, ha komolyan tervezek az illetővel.

2022. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

én férfiként sose találkoztam még csajjal élőben, de csak mert nem érdekel egyik se, annyit nem ér egy se hogy pazaroljam akárkire az időmet vagy pénzemet... Csak azért vagyok fent hogy szórakozzak, esetleg chateljünk, de sokan annyira erőltetik ezt az élőben találkozást hogy már csak azért sem akarok találkozni vele. Kapcsolatfüggő gyökerek, akik olyan kétségbeesetten keresnek partnert (általában hosszú távra) hogy a megmosolygás enyhe szó rá.


De a haverom néha találkozott csajokkal, hát sose az a romkomos filmből ismert randi a gyertyafénnyel meg étteremben egymással mosolygós, hanem elmennek vagy sétálni de sokkal inkább vagy a haveromhoz jön át a csaj, vagy a haverom megy a csajhoz, és 8==>~~O: . Ez huszonévesként. Harmincasként meg negyvenesként gondolom a szex kevésbé járja a nőknél, de a férfiakat meg szinte csak az érdekli, szóval ott szerintem kb semmi sincs, mert a nők álomvilágban élnek, a férfiak meg túl szegények hogy rendes prostikat rendeljenek :D Mármint olyat akitől tartalmas időtöltést kapsz a pénzedért, és nem trippert

2022. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Manapság 2 dolgot ajánlatos tisztázni már az elején!


Mert aztán később megy a hiszti, és bármilyen tökéletes is a kapcsolat véget érhet...


Ez a téma a gyerek és a házasság.


jajj eltelt 8 év és még mindig nem vesz el....pedig minden tökéletes....

2022. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"2 dolgot ajánlatos tisztázni már az elején!

Ez a téma a gyerek és a házasság."


Ugye kiábrándító, mikor egy pasas szimpatikus lenne, de már az első randin arra célozgat, hogy milyen pózban szeret dugni, meg hogy nála alap az anál?


Na, férfiként pont ilyen kiábrándító, mikor még az első kávén sem vagyunk túl, de a csaj már a házasság/gyerek kérdésre tereli a szót.

2022. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
#14 pedig ezt fontos tisztázni. Ha én pár éven belül gyereket szeretnék, akkor minek randizgassak olyannal, aki nem akar gyereket?
2022. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14


lehet, hogy kiábrándító, de nagyon sok kapcsolat szakad meg emiatt évekkel később...és lehet mindent előröl kezdeni...


sokan elcseszik ezt, hogy nem beszélik meg az elején.

2022. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom, mert elég kevés randim volt, most meg már nem lesz egy sem, de szerintem ez inkább úgy megy, hogy vannak lány-fiú társaságok, és akkor egymás között megy a "cserélgetés". Nem random emberekkel ismerkednek. Meg azért baráti körök is "ismerkedhetnek", mehet a bandázódás. 25 felett persze nem, mert akkor egyre többen megállapodnak, de ezek a "baráti körök" vannak annyira szélesek, hogy azért mindenkinek jut. Annyira "mérföldkövek" sem lehetnek, mivel már ismerik egymást, csak a barátságból szerelem lesz Gondolom ez így megy a mai fiataloknál.


38 f incel

2022. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!