Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Kezdenétek jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Kezdenétek jelenleg munkanélküli,gyerekverő,többszörösen visszaeső alkoholistával ha az amúgy egy ismert színész? Néha egy ültő helyében megiszik két üveg töményet.Eléggé kiüti ez a mennyiség. F/31

Figyelt kérdés
Nem rólam szól a kérdés természetesen,mivel nem vagyok ismert színész.

#vonzalom #Klasszikus férfi értékek
2022. nov. 13. 03:52
A kérdező szavazást indított:
Alapból nem kezdenék vele de így hogy színész az úgy már tökre menő,nem tudnék ellenállni neki.
Biztosan nem rossz ember ő,szerintem én meg tudnám változtatni.
Kifejezetten gerjedek a gyerekverő alkoholistákra,ez indít be.
Inkább nem kezdenék vele.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda mazoista egy állat lehet az aki erre gerjed vagy azt hiszi meg tudja változtatni 🤣🤣🤣🤣
2022. nov. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim hercege.
2022. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért gondolod, hogy ezek a klasszikus férfi értékek?
2022. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért tudod róla ezeket, mert ismert színész. Sajnos egy Átlag Jóskáról, akit akkor ismersz meg, csak menet közben derül ki mindez. Az emberek nagyon sokáig el tudják hitetni, hogy olyanok, amilyennek látni akarod. Olyan pedig még sose volt, és nem is lesz, hogy valaki őszintén elmondja, hogy egy agresszív, alkesz, és/vagy hűtlen féreg.
2022. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hans Pötterman ***** válasza:
Már megint te?
2022. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek.
2022. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm Kedves #6-os, ezt még soha egy nő sem mondta nekem. 😞
2022. nov. 13. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

7: A nagymamád se?

Vagy az óvónéni?

2022. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél lejebb már nehéz menni .
2022. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, a hazai és külföldi hírességekre gondolsz, akik állandóan terítéken vannak a sajtóban. Igen, loholnak utánuk a nők.
2022. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!