Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minőség vs mennyiség inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minőség vs mennyiség inkább ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy fiatal vagyok éljem ki magam ismerkedjek, randizzak sok csajjal. Viszont én olyan lánnyal szeretek ismerkedni akivel tartalmas beszélgetéseim vannak és külsőre is tetszenek. Jobb sok, de tartalmatlan randira elmenni, mint egyre ami legalább értékes? Egy valakivel nem lehet kiélni magunkat? Alapból nem szeretek sok emberrel ismerkedni, papagájnak érzem magam olyankor.
2018. jan. 9. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Belül érezned kell, hogy neked mi fér bele, mi elégít ki. Az empátia is fontos, mert a minél több hódításra való hajtás azt eredményezheti, hogy másoknak szomorúságot, csalódást okozhatsz. De te döntesz: Japán vagy Kína akarsz lenni? :D
2018. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Erre van egy teóriám: sokan úgy gondolják, hogy a minőségre kell utazni, viszont ezt csakis úgy tudod elérni, ha megvan a kellő mennyiség, amiből kiszűrheted a nívósabb példányokat. Tehát ha otthon ücsörögsz, s közben van maximum 1-2 nagyon korrekt, makulátlan nőismerősöd, mert te úgy gondolod, hogy kizárólag a legkifogástalanabb emberekkel ismerkedsz, úgy a büdös életben nem lesz csajod, viszont ha fűvel-fával kontaktot teremtesz, sok-sok ismerősre, haverra, barátra teszel szert, akkor a nagy számok törvénye alapján sokkal nagyobb eséllyel botlasz bele egy számodra tökéletes csajba, még akkor is, ha előtte az utadba kerülő nők 99%-a flúgos géntemető.
2018. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem minőség. Ezért vagyok 24 évesen szűz.
2018. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Van egy igaz mondás.Válogatós f^sznak a kutya pitsájában a helye. :)
2018. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4 es szépen mondtad ja nem..
2018. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár csalódás után csak a mennyiség számított. Temérdek lánnyal voltam, de egyszer sem voltam boldog. Igaz a sztorik jók meg érdekesek de nem voltam boldog.

De egyszer a keresés nélkül botlottam bele a barátnőmbe. Első pillanattól fogva őszinte voltam vele. Mindenről tud. A sok lányról a perverz dolgaimrol. Mindenről. Azóta is együtt vagyunk. Teljesen őszinte kapcsolatban vagyunk. És eszem ágában sincs félre lépni.

Szóval jobb a minőség.

Most már boldog vagyok

2018. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De hogy felismerd a minőséget kellett hozzá előtte a mennyiség is.
2018. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kevesebb az mindig több. Inkább egy igényes, hosszú távú kapcsolat mint ezer szétdugott pi-na akiben minden este más fax-t dugnak.

Aki igényes annak nem mindegy hogy kivel van, az igényteleneknek pedig ott van az összes többi hulladék nő.

2018. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan okosok vannak itt.Honnan tudod mikor épp megismered a partnert hogy pár hónap múlva hogy alakul a kapcsolat?Vagy évekig nem szexelsz vele hogy minden más tökéletes-e aztán mikor lefekszetek meg kiderül hogy nem is jöttök össze a szex terén.Persze majd jönnek a komoly válaszok hogy én azt már előre látom rajta. :)
2018. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!