Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mi véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire jön be nektek egy ilyen laza alfahím chad?



2022. nov. 18. 13:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
47%
#60 mondhatod ezeket, de azért kíváncsi lennék te hogy nézel ki. Ezek a férfiak a nagy átlagnál jobban külsővel rendelkeznek, szerintem ezt senki nem is tagadja, hiába szólod le őket.
2022. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
jobb*
2022. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
61. A kisportolt test nem mindenkinek vonzó, szerintem sem néznek ki jól.
2022. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

61, azt hittem azt, hogy abban a kérdésben, hogy egyes férfiak mennyire vonzóak, többet ér egy nő véleménye, mint egy férfié.

Ezek szerint tévedtem.

És számít az, hogy hogy nézek ki? Ha csúnya vagyok, már nem is vagoyk nő, tehát nem is tudom megítélni, hogy tetszenek-e? Vagy pont, ha szép vagyok, akkor van ez?

2022. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
#64 Nem. Én ezzel csak azt mondtam, hogy szerintem nem érdemes ilyen jelzőkkel illetni egy olyan embert, aki nyilvánvalóan jobban néz ki nálad. Véleményt formálni lehet, de te direkt megpróbáltad lehúzni őket. Lehet, hogy neked nem tetszenek, de attól még objektíven nézve a legtöbb embernél jobban néznek ki, nem véletlenül filmsztárok (legalábbis kettő biztosan, az utolsó csávót nem ismerem). Ez egy tény, nyugodtan kimehetsz az utcára is, a legtöbb ember nem néz ki ilyen jól. Hibát találni mindenki külsejében lehet, de ha ezekre a pasikra a legtöbb nő 8-9 pontot ad, tehát ez az átlag pontszám, akkor ezek a férfiak átlag felettinek, jóképűnek számítanak, hiába van rajtuk is hiba.
2022. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
47%
Ja most nézem, az utolsó Ian Somerhalder, csak ezen a képen valamiért nem ismertem fel. Tehát ő is egy filmsztár... mint mondtam, nem véletlenül.
2022. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Aham

Akkor mi célja egy olyna kérdésnek, hogy "hölgyeim, mi a véleményetek erről a pasiról?", ha közben úgy állunk hozzá, hogy csak ez vagy csak az lehet a véleményük, hiszen a linkelt pasi híres zínész, tehát szeretik a nők?

Ebben az esetben egyetlen célja lehet eg yilyen kérdésnek: provokáció. Hiszen a kérdésre adott válaszokat nem fogadja el, ha nem felelnek meg az elvártnak.

2022. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
51%
Nem provokáció. Lehet, hogy nem a legelőnyösebb képeket választottam ki, de rájuk lehet keresni nyugodtan: első két képen Timothée Chalamet, harmadik képen Evan Peters, negyedik képen Ian Somerhalder. Ha szerinted ezek alapvetően nem jó pasik (hiába nem a zsánereid), akkor nem tudom mit mondjak rád...
2022. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!