Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi randizgatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi randizgatás után érdemes rákérdezni, hogy most akkor együtt járunk-e, vagy merre tartanak köztünk a dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából másfél hónapja megismertem egy srácot egy randiappon, viszont kicsit gondban vagyok azzal, hogy mikor és hogyan kérdezzek rá arra, hogy pontosan mi is van köztünk.


Huszonévesek vagyunk mindketten, ha ez számít. Mivel nem ugyanott lakunk, személyesen nagyjából csak hetente vagy két hetente szoktunk találkozni, viszont a harmadik "randink" óta ez mindig legalább egy éjszaka egymásnál alvást jelent, de ha van rá lehetőségünk akkor inkább kettőt, meg ezen kívül minden nap beszélgetünk egymással chaten.


Az appon, ahol megismertem, az volt a profilján, hogy kapcsolatot szeretne, és az utóbbi időben már többször is tett olyan utalásokat, amiből úgy érzem, hogy komolyan gondolja velem a dolgot, pl. már beszélt szülőknek való bemutatásról, jövőbeli közös programokról, illetve találkoztam is már néhány barátjával, és előttük is simán megölelt, fogta a kezemet, megpuszilt, meg ilyenek.


Ezek ellenére viszont kicsit mégis ideges vagyok, mert voltam már olyan helyzetben, mikor azt hittem, egyértelmű, hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk, és afelé is haladtunk, és végül nagyot koppantam, mikor rájöttem, hogy a srác úgy vette, hogy csak kavarunk. Meg ezen kívül nemrég a legjobb barátnőmmel volt egy beszélgetésem, és kiderült, hogy ő tök egyértelműnek gondolja, hogy amíg nem beszéltük meg, hogy exkluzívak vagyunk, addig simán randizhatnék másokkal is, viszont én már nem érezném fairnek a sráccal szemben (meg nem is akarnék, mert nagyon boldog vagyok vele).


Szóval ezek miatt szeretném mindenképpen tisztázni, hogy a mostani helyzet micsoda, viszont kicsit félek, hogy megijesztem a srácot, meg az is zavar, hogy most nem tudunk találkozni, úgyhogy ha rákérdeznék, az chaten keresztül lenne, viszont azt sem tudom, hogy hogy fogalmazzak meg egy ilyen kérdést.


Tudnátok valami tanácsot adni? Félek, hogy túlgondolom a dolgokat, de tényleg nem tudom, mit csináljak :/


2022. nov. 20. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pont ugyan így, ahogy ide leírtad, de ne messengeren/chaten, hanem a következő találkozónál. Férfiak nem olyan ijedősek, ha komolyan akarnak valamit.
2022. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a barátnőd unszolására szeretnéd megkérdezni, akkor ne tedd. Hadd, hogy a dolgok a saját medrükben folyjanak, ha úgy érzed, hogy valószínűleg a másik is úgy érez irántad, ahogy te iránta, akkor nem kell sürgetni (ennek általában azért egyértelmű jelei szoktak lenni, pláne másfél hónap után).


Ha te is szeretnéd, akkor azt tanácsolom, hogy mindenféleképpen személyesen kérdezd meg. Én tudtam, hogy a párom is, és én is ugyanazt szeretnénk (komoly kapcsolatot), és amikor úgy éreztem, hogy kellene arról egy visszacsatolás, hogy mi hogy haladunk, akkor egyszerűen megkérdeztem tőle, hogy: anélkül, hogy ez bármiféle ígéret lenne a jövőre nézve - hiszen még csak ismerkedünk, bármelyikünk meggondolhatja önmagát -, hogyan érzi magát velem, szerinte jó felé haladunk?

Nekem ennyi elég volt a randizós szakaszban, bár mi sokat találkoztunk, így másfél hónap után már határozottan együtt voltunk, nem tudom, ti milyen tempóban tudtok haladni, főleg, hogy most még csak nem is találkoztok... (nem volt még részem ilyen távkapcsolatban), szóval így picit nehéz belőni, hogy átlagos tempóban haladtok-e, vagy gyorsban, vagy nem tudom... szóval csak remélni merem, hogy segít a válaszom és nem csúszott nagyon félre. :D

2022. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!