Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként számodra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként számodra mennyire szempont az, ha a férfi akivel jelenleg randizol kevesebbet keres mint az előző párod?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire.
2022. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Ha az egyik másfél millió keresett, a másik csak 1,2-t, akkor nem gond.


Viccelek, alapvetően nekem az a fontos, hogy nettó 600-at megkeresse, afölött mindegy. Azért ezt manapság nem nehéz megugrani.

2022. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért éppen nettó 600?
2022. nov. 29. 19:45
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos, vagy kövér nők kicsit sokat várnak el, de engem nem érint mert a szép baba arcú barátnőmnek a 250 ezer is elég és nem sír a szája étermekért meg nyaralásokért.
2022. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

A lakáshitel kizáró ok? Mert albérletet fizetni jobb talán?

A mostani fiatalok mégis mi a tökömből vennének lakást 30-40 milliókért alaphangon?

Ha nem született gazdag családba éppen, nincs különösebb támogatása és szeretne önálló életet élni.

Mert ugye ha otthon lakik az sem jó..🙄

2022. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekel.

Az sem, ha nálam kevesebbet keres.

2022. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írta senki, hogy kizáró ok a lakáshitel, azt írtam, hogy érdemes figyelembe venni. Mi an ha a másik fél nem tud beleadni egy forintot sem? Ott marad lakás nélkül? Ütközőpont azonnal. vagy mi van ha állás nélkül marad a hitelt felvevő és elúszik a lakás? Vagy olyan jövedelme lesz csak amiből alig futja a törlesztésen kívül másra.

Egyébként usaban láttam, olyan társkereső hirdetést ahol rákérdeztek a diákhiteltartozásra is, nem véletlenül.

2022. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!