Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezik olyan ferfi aki elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi aki elso randin visszautasitana a szexet?

Figyelt kérdés
Ha a no nagyon akarna a szexet, letezett valaha a Foldon ferfi aki nemet mondott?
2022. nov. 30. 19:07
1 2
 1/16 Hans Pötterman ***** válasza:
78%
Én egyszer megtettem,hiba volt.
2022. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az a nőtől és szituációtól függ :) Bár alapvetően úgy vallom az első pár randi arra való hogy ismerkedjünk egymással, dugni mint a nyulak ráérünk később ha úgy alakul.
2022. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Persze, még ellenszenves is lehet, ha valaki nyomul.
2022. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
első találkozásnál még nincs meg a bizalom, nincs az egészben semmi kihívás, amiért küzdeni "kell", ahogy fentebb is írták, ráér az később is, először ismerjük meg egymást kívül-belül
2022. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem ahhoz kell bizalom és érzelem.
2022. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Vagyis hát olyan szempontból nem volt hiba,hogy kiderült milyen madár is ő... Én komolyat kerestem, és ezzel elég gyorsan elcseszte az idillt, ráadásul még hülye balféknek állított be mások előtt emiatt .
2022. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát én egy vadidegen nővel nem mennék el. Maximum akkor ha valami brutáljól néz ki. De olyan nő meg nem fog velem randizni :D
2022. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyszer kamaszkoromban nagyon kellett szarnom, és szégyeltem volna magam azzal kezdeni mikor felérünk, uh lekoptattam a csajt.
2022. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer love pont hu-s csaj képcsere, minden megvolt, elég nyomulós csaj volt, volt cicis, puncis kép is, örültem mint majom a farkának, erre mikor megjelent kiderült, hogy 3évvel ezelőtti képeket küldözgetett, és azóta bizony valami hormongebasz miatt felszedett 30kg-ot, na most képzeljetek el egy 163magas 98kgos kisgömböcöt… ráadásul a haja is zsíros volt… hát bottal se!
2022. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Én elvből kapcsolatban minimum fél vagy egy évig nem vagyok hajlandó szexre csajjal. Ha képes várni eddig, akkor komolyan gondolja velem. Szóval első randin kizárt. Még első hónapokban sem


26F

2022. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!