Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durván féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván féltékeny vagyok szerintetek? Ez nem normális?😅

Figyelt kérdés
Van egy srác, már volt 9 randink, csókolóztunk is sokszor, nagyon jókat beszélgetünk, és sokat szoktunk írogatni, az új randira várva. Nekem nagyon nagyon tetszik, és azt hittem, hogy én is tetszem neki, és hogy jól alakulnak a dolgok. Ma este írtam neki, hogy mi jót csinál, és mondta, hogy filmezik otthon és nem egyedül. Annyit írtam, hogy “ Esetleg randid van?:)” és azt válaszolta, hogy “igen, majd írok.:)” nem fogadtunk hűséget nyilván, meg semmi, de nagyon bánt. Amióta írta, azon agyalok, hogy vajon lefekszik-e vele, vagy ilyesmi. Mi még nem is nagyon voltunk ennyire kettesben, mindig csak nyilvános helyen voltunk. Szerintetek nagyon féltékeny vagyok? Ez normális, és csak én veszem nagyon magamra? Hülyeség volt azt hinnem, hogy most mással nem randizik? Hülyeség hogy rosszul esik? Nem igazán van nagyon sok tapasztalatom a randizásban, mármint gimi végén volt egy barátom, de megcsalt, és most hasonlóan rosszul érzem magam, mint mikor arra rájöttem, pedig ezzel a sráccal nincs még semmi komoly. Mit gondoltok, naív voltam, igaz? 20L

máj. 26. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
9. randin se engedted megdugni magadat, igy mas utan nezett. Eleg egyszeru a keplet.
máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
9. Randi és semmi akció hát szerintem barát zónában vagy.
máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Én hanyagolnám a fickót. De lehet ez az ára, hogy igazán jó pasid legyen.
máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem ez off lenne nyilván. Monogám vagyok.
máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja elég valószínű, hogy csak szexre hajt. Ha ez a csaj se dugna vele akkor majd keres téged újból hátha te fogsz vele. Vagy ha már meg is dugta ezt a csajt, próbálkozik tovább nálad is. De gondolom ilyen 20-25 közötti gyerekről van szó, akkor pláne nem lehet komolyan venni.

Az biztos hogy nekem is off lenne, oké, hogy nem párkapcsolat de 9 randi után azért már eldönti az ember, hogy mennyire tervez komolyan a másik féllel

máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg azért azt illett volna tisztázni már korábban is, hogy randizik e mással is, nem csak azután kinyögni miután már szobán van vele

Ja és az otthon filmezés tuti dugás, csajszika nem ment volna fel hozzá ha nem jönne be neki a pali.

máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kihívnád egy kick-box meccsre?
máj. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy durván féltékeny. Én offolnám ezt a pasit a helyedben.
máj. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
olyan kell neki akit meg is dughat de az sem hiszem hogy hosszu tavra.. tul varattad ennyi.
máj. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt a kérdést képes voltál kiírni, akkor szerintem még átlagosan sem vagy féltékeny.


Sajnálom, hogy ilyen undorito alakok jutottak neked, de egy normális férfi nem tenne ilyet. Az is undorito , hogy megcsaltak, de amit most irtál az a srác sem százas. Az ilyeneket nagyon messzire keruld el !

máj. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!