Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rosszul tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem, hogy annak idején hallgattam a barátaimra? Lenne még esélyem ennél a nőnél?

Figyelt kérdés

Egy utcában élek egy nővel, ő pár házzal arrébb lakik. Ő 31 éves, én 36. Néha láttuk egymást, köszöntünk egymásnak és ennyi. 12 éve költöztünk ide, ez idő alatt nekem volt egy hosszú kapcsolatom, de láttam a nőnek is volt komoly kapcsolata. A nő, legyen B., nagyon szép, mindig szépnek láttam. Aztán négy éve (akkor már rég vége volt a kapcsolatomnak és úgy tudtam ő is egyedül van) többször rajtakaptam, hogy tovább néz, mosolyogva integet majd bejelölt facebookon, amit kiraktam belájkolta, írt is nekem születésnapom alkalmából. Megköszöntem de nem vittem tovább , ennek több oka volt: 1. akkor gyászoltam még egy családtagom, nem voltam toppon. 2. Még mindig nagyon szépnek láttam, sokkal jobb nő mint én pasiban, én egy átlagos kinézetű vagyok ráadásul van egy kis hasam is, szakállat is növesztettem. 3. Megemlítettem a haverjaimnak B-t, ők is ismerik látásból. Az egyikük felkapta a vizet, hogy vele ne ismerkedjek mert ismeri B. egyik exét és az milyen balhés. Meg hogy biztos beképzelt, nem ilyen nőt képzel el mellém. Annyira szét voltam csúszva akkoriban, hogy hallgattam rá. Azóta semmi nem történt, én írtam B-nek születésnapjára/névnapjára amit megköszönt de nem viszonozta, nem is lájkol semmit amit kirakok ritkán.

Két hete összefutottunk véletlen, köszönt de látszott rajta, hogy zavarban van. Ahogy elkaptam a pillantását, valami reményféle elkapott, talán lehetne még esélyem. Nem csak arról van szó, hogy szép, hanem olyan a kisugárzása hogy vonz, mosolygós, hallom és látom ahogy a kutyáival játszik stb. Olyan szívesen megismerném jobban. Most már túl vagyok nagyjából a gyászon, lelkileg összeszedtem magam, de nem tudom lenne-e esélyem nála. Lehet hogy elvből visszautasítana? Meg mi van ha rosszul gondolom, hogy szimpatikus lennék neki? Biztos látja hogy nézek ki...

Köszönöm szépen előre is a tanácsokat!



máj. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs, de mégha van is te tönkre fogod tenni az ismerkedést/kapcsolatot azzal, hogy milyen önbizalomhiányos és befolyásolható, gyenge személy vagy. Ebben 100%-ra biztos vagyok. :)
máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép? Kerüld el nagyon messzire!
máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát, 4 év rohadt hosszú idő. Mivel nem volt direkt kezdeményezés és direkt elutasítás, talán van esélyed, de hiba volt 4 éve kihagyni a lehetőséget. Ha mégis randira hívod és megkérdezi miért nem nyitottál akkoriban, hagyd ki a haverjaidat a történetből. Mondd el, hogy gyász szakaszban voltál, nem érezted magad késznek egy kapcsolatra és most, hogy felépültél remélted, hogy még nem késő. Lehetőleg az önbizalom hiányos nyafogást is hagyd ki.
máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

#3:



Hiába hagyja ki, a barátai lesznek olyan "kedvesek" hogy tudatják a nővel miért nem lépett akkor felé, vagy a nő ellen fogják hangolni. Ha ilyesmi nem is fordulna elő akkor is a kérdező még mindig önbizalomhiányos és azt nem fogja kikerülni, hogy nem fog elő bukkanni: féltékenység, gyanúsítgatás, korlátozás stb. stb. Vagy nem hinné el, hogy őt lehet szeretni mert ugyan mit lát benne.

Addig míg önbizalomhiányos nem való neki párkapcsolat nemcsak ezzel a nővel mással se.

A magabiztosság belülről jön, az emberben van vagy sincs, nem más személy adja.

máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tessék egy magabiztos nő akitől megijednek a férfiak. Nem való hozzá önértékelési gondokkal küzdő emberke.

máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

4, én csak az első randiról beszéltem. Persze, valószínűleg előjön a bizonytalansága a kapcsolatban, de jó ha nem ezzel az önostorozó panaszáradattal nyit. Már, ha akar valamit a lánytól. Ha szerencséje van, lehet a csaj teréz anya típus és "megmenti". Vannak nők, akiknek erre van igénye.

A barátai meg majd elválik, közlik-e. Szerintem maguk alá tojnak majd a "jó nőtől" és hozzászólni sem mernek. Az a baj azzal, hogy mindenki hasonszőrű emberekkel veszi körbe magát, hogy esélye se lesz kitörni. Nem lesz önbizalma, mert a "barátai" nem fogják engedni, új társasàgot meg nem fog keresni.

Szóval, a kérdező szempontjából ez a nő a kitörési lehetőség.

Ha arra vár, hogy önbizalmat "növesszen" egyedül hal meg.

máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, már sok idő eltelt nagyon.
máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!