Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat ez a pasi ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a pasi ?

Figyelt kérdés

Számomra rendkívül bonyolult ez a férfi! Egyszerűen nem értem mit szeretne! Amikor beszél hozzám akkor elkapja a tekintetét és másfelé néz, viszont amikor én mesélek valamit akkor egyenesen a szemembe néz. Akkor említettem neki, hogy nekem jól megy az angol és néha elejtett pár angol szót. Korábban megkérdezte, hogy az új munkahelyen nem e inzultálnak engem ? Sokszor nevet mindenen, amit mondok. Múltkor képet küldött a cicáiról.


Viszont ami mindig elbizonytalanít, hogy közeledni nem közeledik, mármint fizikálisan. Lehetséges azért mert említettem neki: korábban megilyesztett egy férfi pszichológus azzal, hogy túl közel jött ?



2022. dec. 4. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha vonzodsz hozzá, közeledj felé fokozatosan, nem szégyen az ha egy lany kezdemenyez. Sztm. zavarba van tőled. :)
2022. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ennyiből semmi nem derül ki. Ki ő, és milyen viszonyban vagytok?
2022. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó mit gondolsz miért írtam ki a kérdést ?


Megsúgom, mert én sem tudok kiigazodni rajta!


Ezért ha tudnám hogyan viszonyul hozzám nem írtam volna ki!

2022. dec. 4. 01:16
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem tűnt volna fel kérdeztem!

Nagyon nem mindegy, hogy a szomszéd bácsiról van szó, egy ismerősről, akivel fél évente találkoztok és nős, vagy az, akivel rendszeresen programokra jártok. Amit írtál nem rejtélyes, hanem a semmi kategóriája.

2022. dec. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Na mar verekedne.. dik inzultalas..
2022. dec. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írottakból annyi lejött, hogy érdeklődő irántad. Nem tudom külsőre melyikőtök milyen, de minden bizonnyal Ő azt gondolja nálad semmi eséllyel nem rúghat labdába. Félénk, ugyanakkor érzelgős.

Próbálj meg Te közeledni. Adj neki bátorságot, biztató jeleket, hogy "igen" van esélye nálad.

2022. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a ferfiu sem latott meg meztelen not.
2022. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem mindegy a kérdés szempontjából, hogy az illető esetleg egy ismerős - e,akinek kapcsolata van,esetleg szingli, aki kicsit gátlásosabb.Ennek függvényében könnyebb hasznos válaszokat adni.

Például ha kapcsolatban él, akkor lehet, hogy neki elég a flört, ha egyedülálló, akkor talán csak egy kis bátorításra vágyik, ha régóta ismered, akkor nyilván már lépett volna, ha tetszenél neki, stb. ...

2022. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben, de aki gúnyos megjegyzés tesz azt azonnal jelenteni fog!

Egy ismerős aki kapcsolatban van. Bár véleményem szerint nincsenek túl jó viszonyban!

2022. dec. 4. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem az a cél, hogy gúnyolódjak, segíteni szeretnék nyilván...

Ez így már hasznos infó. Végül is, ha belegondolsz, még ha tetszenél is neki, azért az egy gátló tényező, hogy kapcsolatban él. Lehet, hogy az eddig felépített életét nem tenné kockára egy kaland kedvéért. Talán csak flörtre, izgalomra vágyik, ami feldobja kicsit a mindennapjait.

2022. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!