Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel randizgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel randizgatok, mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval amióta találkoztunk , nem beszélünk olyan sokat , mint randi előtt. Így is beszélünk de nem annyit. Viszont bejár a munkahelyemre , felszolgáló vagyok , és be jön hozzám.

25L


2018. dec. 15. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Arra vár, hogy egyszer szerzel neki ingyen rizseshúst. Mégis mi másért járna be?
2018. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretné, hogy tálcán nyújtsd át neki a szívedet :D
2018. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, félek magamhoz közel engedni , és mondom nem is beszélünk már annyit , mint azelőtt.
2018. dec. 15. 21:04
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
mi okozza a bizalomvesztést? gondolkozol ilyeneken?
2018. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, nem akarok megint csalódni.
2018. dec. 15. 21:28
 6/15 Rockarc ***** válasza:
0%

Igazabol mi azt tudjuk/sejtjuk, hogy o mit akarhat, de azt nem, hogy te mit akarsz? Legalabbis szamomra te vagy a nagyobb kerdojel. Szeretnel osszejonni vele? Gondolom tetszik valamilyen szinten, ha mar dumaltok es randiztok, akarsz meg tobbet belole? Eloszor ezeket kene letisztaznod magadban, utana jon, hogy mit akar a masik. Szerintem.


42F

2018. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jellemezd pár mondatban, légy olyan kedves
2018. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én szeretnék tőle többet, pont e miatt nem merem magamhoz közel engedni , mert lehet hogy csak szórakozik.

És ettől félek.....

Ma se beszéltünk szinte semmit sem.

Ő 35 éves.

2018. dec. 15. 21:43
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ha csak lassan enged haladni akkor radikálisan csökken az esélye, hogy egyszerhasználatosnak vegyen..
2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
0%

Nehez mit mondani, ha az egyik fel folyton farol, esetleg mindketto. Gondold el, hogy o vajon mit irna ide a GYK-ra? Van egy csinos lany, randiztunk is, most meg 2 lepes tavolsagot tart, hiaba jarok hozza, mar csak tomondatokban valaszolgat. Kb ezt.


Szerinted ki fogja legyozni kettotok kozott a tavolsagot ha a falepitessel vagytok elfoglalva? Szerintem nem vagy egyertelmu a ficko szamara, ha tovabbra is ellentetes jeleket kuldesz fele, akkor nem is fog tovabb probalkozni. Egyszer majd azt veszed eszre, hogy nem ment.


Ne felj attol, hogy megegsz, az elet nem habostorta, de a boldogsagot neked kell megtalalni a sok sok zsakutca egyikeben. Ha sokallod a korkulonbseget, akkor engedd el. Mindenesetre celszeru lenne leulnotok, es tartani egy oszinte kibeszelo show-t, hogy melyikotok es mit var ettol a kezdodo kapcsolattol. Elotte gondold at, hogy te mit szeretnel, majd egy "beszelnunk kell, tudsz valami jo helyet" kerdessel tegyel pontot vagy igy, vagy ugy a vegere.


42F

2018. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!