Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán vagy discoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán vagy discoban megtetszik valaki, hogy szolitsam le?

Figyelt kérdés
Mit mondjak?
2008. dec. 25. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg,ahogy a kérdésben is szerepel a discoban tetszik meg valaki,nyugodtan menny oda táncolni a közelébe,majd egyre közelebb és ha már egymás mellett vagytok hangolódjatok egymásra és kész is:)
2008. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Discoban: táncol akkor odamész hozzá táncolni, de szééépen nem úgyh h rögtön a seggét meg a mellét fogdosod hátulról, attól rosszul vagyok:D Szépen táncolgattok, megkérdezed hogy hívják, hány éves, kivel jött, meghívhatod-e egy italra. Ha nem táncol hanem egyedül van akkor odamehetsz h látod nagyon unatkozik...ééés ugyanaz mint az előbb. Ha bnőivel van...hmm nem tudom milyen helyekre jársz bulizni de ha olyanra, akkor küldj neki a pincérrel vmit inni, de ne vodkát meg tequilát, vagy vmi finom csajos koktélt, vagy krémlikőrt, h ne azt érezze h le akarod itatni, hanem csak kedves vagy.

Na az utca témát passzolom:D

2008. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utcán mondjuk némi szerencse is kell hozzá. Lehet persze anélkül is, csak úgy még komplikáltabb.


Szóval, a szerencse jelen esetben annyit jelent, hogy legyen az illetőn valami érdekes, szokatlan. Ez lehet egy különös frizura vagy hajszín, különleges öltözet, esetleg ékszer, tetkó... tényleg bármi, ami egy kicsit is kirívó. Mert akkor arra már rá lehet kérdezni - őszinte érdeklődést tanúsítva - hogy mi az, mit jelent, honnan van, stb. . Innen aztán már jó eséllyel el lehet ágazni tovább is, hiszen általában oka van annak, hogy valaki miért hordja azt, amit, miért néz ki úgy, ahogy... rá lehet térni a mögöttes okokra is, ismerkedni.


Én pl. számos kedves ismerősömet, barátomat ennek az eljárásnak köszönhetem. :)

2008. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami általános dologról kérdezd meg Pl., hogy mennyi az idő vagy, és utána majd jön a többi magátol csak találj valami témát:D
2008. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már minden fontosat leírtak, azzal egészíteném ki, hogy utcán inkább NE!! Ha valakit csak úgy leszólítassz esetleg megrémülhet, hogy meg akarják erőszakolni vagy biztos valami perverz alak stb. szal ha tetszik akkor fordulj meg és engedd elmenni melletted!!
2008. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg az idő járást vagy a menetrendet ,vagy csak dicsérd meg a ruháját.!
2008. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de azt elfelejtettem ,eirni hogy lány vagyok
2008. dec. 25. 23:04
 8/8 anonim válasza:

Kicsit helyesbíttenék az előttem leírtakon: Egy hölgytől sosem szabad megkérdezni, hogy hány éves -> a lányok nem szeretik ezt a kérdést :)


P.S.:de ha gondolod megkérdezheted, én szóltam

2008. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!