Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alessandro kérdése:

Mit tegyek ha megtetszik valaki, hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Pl megtetszik egy lány az utcán valahol. Már sok ilyen esetem volt, hogy megtetszik, köszönök neki... ő vissza, nem merem valami miatt leállítani félelem jön rám akkor... és már utólag jövök rá hogy elszalasztottam a helyzetet és nagyon tudok bánkódni miatta, hogy megint mikor lesz egy ilyen helyzet, olyan ügyetlennek tartom magam-e térben :(

légyszi segítsetek ill. tanácsoljatok. nagy örömömre szolgálna némi tapasztalat... előre is köszönöm


2010. okt. 10. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hány óra:) Ez mindig beválik :D
2010. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd:)

Tapasztalni neked kell, ahhoz pedig gyakorolni.

Ha van nála szatyor, akkor segíts neki haza vinni!:D

Sajnos vagy SZerencsére, minden ember más. Írhatunk bármit, valakinek bejön, valakinek nem és a helyzet is nagyon fontos.

2010. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaja ez a engem is érdekelne , de én még rájuk köszönni sem merek :\ 15/F
2010. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

23 vagyok

köszönés nálam egyszerűen, megy de már a további lépés már nehezebb. Amugy elég laza tipikus ember vagyok, de ha valaki megtetszik, megáll bennem a vér és szoborrá válok, elakad a szavam, meg ilyesmi... hogy kell ezt kezelni, hogy ne hülyén jöjjön ki nem tudom, de küzdök ellene és várom a további tanácsokat... köszönöm:)

s köszönöm az eddigi kommenteket:)

2010. okt. 11. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem egészen értem.

Melyik testrészedben áll meg a vér és válik szoborrá? Mert van olyan aminél nem a legszerencsésebb.

2010. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugy értve, hogy ledermed az ember, hogy nem tud megszólalni, ijedség tölti el, ilyesmi érzés... de ezt te is tudod...
2010. okt. 13. 19:26
 8/10 Bonyarnold válasza:
eloszor is rakoszonsz, ha visszakoszon kerdezd meg h mennyi az ido, aztan meg a tobbi jon magatol, csak vigyorogj es ne gorcsolj. Ha pedig nem koszon vissza, ezek szerint nehezere esik kinyitni a budos pofajat, vagy epp a fogorvostol jon :D
2013. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bonyarnold válasza:
nemtom ki hogy van vele, de szerintem a vonat allomasok es a buszmegallok, na meg persze a piacok, boldok, aruhazak a legjobb terepek a leszolitashoz :)))
2013. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bonyarnold válasza:
a felelemrol meg csak annyit, h attol meg h van 1-2 kilo festek a monitorjan meg nem kulonlegesebb nalad :) a leszolitashoz onbizalom es magabiztossag kell, csak ne vidd tulzasba, ne legy bekepzelt :)
2013. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!