Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtetszik valaki? Hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Jelenleg szingli tinilány vagyok,az elmúlt pár hónapban netes társkeresőkön próbálkoztam ahol,inkább barátokat szereztem ha ki is alakult kapcsolat 1 hónapnál nem tartott tovább.

Tanácsolták hogy ne az interneten próbálkozzak hanem személyesen.

Hol érdemes próbálkozni,milyen helyeken?

Illetve ha megtetszik valaki egy lány milyen szöveggel kezdeményezhet ami beválhat? :)


2009. máj. 18. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hát attól is függ hány éves vagy. ha még tanulsz, akkor szerintem a suli a legjobb hely, és ha a pasin látod h megnéz, akármilyen szöveggel odamehetsz, kérhetsz segítséget, mert nem találsz egy termet, vagy egy tollat.. akármit.

ha már dolgozol, munkahelyen nem ajánlom a kapcsolatteremtést.. olyankor jön elő sztem a barátok ismeretségi köre.. jársz szórakozni, főleg házibuliba, ahol olyan emberek vannak, akiket valaki biztos ismer a csapatból.. az ilyen helyeken könnyebb beszélgetni, főleg ha iszol kicsit.... akár megkérdezheted iszik e veled valamit, sztem nem fog visszautasítani

rem tudtam segíteni

2009. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál tudtál segíteni :)

Ha valakinek vannak még ötleteitek írjatok:)

2009. máj. 18. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
hat ha tini vagy akkor az alkohol nem a legjobb tanacs. Amugy szabad vilagban elunk, lanyok fiuk egyenloek, ugyhogy nem kell kulonosebb indok, hogy megszolits valakit:)
2009. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Írd le nekem privátba az msn címedet, felveszlek és összeismerkedünk, várom az msn címedet
2009. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alessandro válasza:

Mit tegyek ha megtetszik valaki? Hogy szólítsam le?

Pl megtetszik egy lány az utcán valahol. Már sok ilyen esetem volt, hogy megtetszik, köszönök neki... ő vissza, nem merem valami miatt leállítani félelem jön rám akkor... és már utólag jövök rá hogy elszalasztottam a helyzetet és nagyon tudok bánkódni miatta, hogy megint mikor lesz egy ilyen helyzet, olyan ügyetlennek tartom magam-e térben :(

légyszi segítsetek ill. tanácsoljatok. nagy örömömre szolgálna némi tapasztalat... előre is köszönöm

2010. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!