Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi a fenét csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Még nem írtam ebbe a topikba, de azt hiszem eljött az ideje (sajnos). Egy lányról lenne szó, kb 4 hónapja ismerkedtünk meg (neten), küldtük képeket egymásnak (mindenféle módon :P) beszéltünk telefonon, sms-ezünk meg minden. Nekem bejön ő, ő is azt mondta, hogy bejövök neki, meg hogy a hangom is szóval feltételeztem, hogy nem hazudik. Nemsokára talizunk élőben is.

A gond az lenne, hogy nem értem őt, a logikáját, illetve sok mindent értek belőle, csak nem akarom megbántani vele, szerintem nála nem azt jelenti egy "kapcsolat" mint ahogy hétköznapi értelemben vesszük. Azt mondja szeret, de van valaki(aki idősebb nálam és lehet jobban is néz ki........) akivel már régebb óta ismerik egymást csak ő most messzebb van innen és szerintem vele is flörtöl facebook alapján, ezt mondtam is neki, és azt mondta, hogy bizsereg köztük valami, de nem tudja...

Most akkor harcolnom kellene érte? Mert szerintem ez olyan lealacsonyító és bizonytalan... Pedig nagyon jól érzem magam vele és imádom (és ő is ezt mondja!)..... Pedig anno megfogadtam, hogy nem kerülök ilyen helyzetbe...roh@dt élet.


2010. szept. 30. 19:46
1 2
 1/14 Funktasztikus ***** válasza:
egy ujabb tudatlan nö:) ne foglalkoz vele aki azt se tudja kinjába hogy ki tetszik neki
2010. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem harcolnék érte. Ahhoz több kell nekem, hogy harcoljak egy nőért.
2010. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem tudatlan. Intelligens. Olyan jókat elbeszélgetünk, hogy csak na, de nem olyan uncsi módon, hanem poénokkal áthámozva, annyira jó. Ezért is nem értem őt...
2010. szept. 30. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:

én is így jártam egyszer, csak én nem neten, hanem élőben ismertem meg

de jól beszoptam.. :DD

2010. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a lányt, jól látod, csak kihasználna, tipikus ha nincs ló addig jó a szamár is.
2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De egyébként is, annyira baromság ez az egész. Még ha mondjuk egy olyan lánnyal jövök össze akinek nincs senki más az életében, akkor is mi a biztosíték arra, hogy nem-e jön valaki (mint én ebben az esetben) akiben megtalálja azt amit bennem nem és akkor gallyaztak az egésznek. SZERINTEM FRIGID LESZEK, mert nincs kedvem ilyeneket játszani az elkövetkezendő 30-40 évben...
2010. szept. 30. 19:56
 7/14 A kérdező kommentje:
19:54 Ez nem igaz, bennem is gyakran felmerül, de olyanokat nyomott le nekem, hogy nő szájából ilyen szavakat nem halottam még és nem is fogok. Szóval fordított esetben ilyen elismerően én nem beszéltem volna senkiről mint ő rólam. Rengeteget beszélgetünk és mikor felmerítettem azt a dolgot, hogy lehet, hogy le kéne lépjek tőle, mármint úgy, hogy ne beszélgessünk többet, mert nem vagyok jó "csak" barátnak, akkor nagyon nem akarta és ellenkezett. Egyszerűen nem értem.
2010. szept. 30. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Valamit muszáj megosztanom veled, mert kísértetiesen hasonló helyzetben voltam én is. Pont egy éve történt, elmentem a haverokkal diszkóba, hajnali 2 körül punnyadtunk már, mire odajött hozzám egy csaj, és táncolni hívott. Tudni kell, hogy azelőtt még nem volt barátnőm, és nem is csókolóztam, de akkor és ott átestem az első csókon. A csajnak szimpatikus voltam, és ő is nekem. Beszélgettünk, és mondta, hogy ő hosszútávú kapcsolatot szeretne, mondtam, hogy én is. Megbeszéltük, hogy msn-en tartjuk a kapcsolatot. Aztán találkoztunk mégegy buliban, és randin is. Közben rengeteget beszéltünk msn-en, és mikor találkoztunk, akkor kézen fogva jártunk, csókolóztunk. Mint egy pár. De ő nem mondta egyszer sem, hogy szeret, és az állapota is egyedülálló volt a közösségi oldalakon. Én nem bírtam tovább, bevallottam neki, hogy szeretem. Erre ő azt mondta, hogy még nem ismer eléggé, és ezt nem tudja kijelenteni. Meg hogy még nincs kész egy kapcsolatra. Kérdőre vontam, hogy akkor miért jár velem kézen fogva, és miért csókolózik. Nem tudott válaszolni rá. Azt is feszegettem, hogy van más is rajtam kívül, persze tagadta. Ami azért volt fura, mert a találkozásunk során egy másik pasival sms-ezett. Két hét múlva össze is jött vele, én meg maradtam egyedül, minden érzelmet kiölt belőlem. Úgy érzem, már senkit nem tudnék szeretni.


Ez az én személyes sztorim, a tiednek a végkimenetele bármi lehet, de ezzel is számolnod kell.

2010. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

00:52 Kösz, hogy leírtad.

Bár itt egy kicsit más a helyzet (az ő világnézete miatt is) de felkészültem erre. Az a lényeg ilyen helyzetben nálam legalábbis, hogy ha békességben vallnánk el akkor törném magam miatta, ezért az én esetemben ilyenkor haraggal kell, így könnyebb, nem azért mert haragudnék rá, hanem mert egyszerűen így könnyebb és még önbizalmat is nyeríthetek belőle. Bár mondjuk én arrogáns is vagyok kissé, szóval egy megfelelő állapotban kibírnám ezt, bár voltak olyan szakaszok ahol nem. Ajánlom ezt neked is, valahogy próbáld azt képzelni h ő vesztett ezzel.

2010. okt. 1. 06:30
 10/14 anonim ***** válasza:
FUNKTASZTIKUS A TUTIIIIII <3
2010. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!