Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom magam, de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam, de beleszerettem. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerjük egymást, de valahogy úgy alakult, hogy pár hónapja elkezdtünk találkozgatni. Először csak véletlen szerűen futottunk össze, aztán már kerestük is egymás társaságát. Első perctől kezdve tudom, hogy nős, ezért is csak úgy tekintettem rá, mint egy jó ismerősre, akivel tök jól el tudunk beszélgetni mindenről. (Igaz, hogy a közös ismerősök már régebben is mondták, hogy nagyon szar a házassága, de nem foglalkoztam vele,mert attól még ugyanúgy nős, így nálam viszont szóba sem jöhet). Most már ott tartunk, hogy hetek óta minden nap (!) összefutunk (soha nem volt megbeszélt randi), és jön, és mondja, és beszélgetünk ilyen fél órákat, és érzem, tudom, hogy több vagyok neki, mint haver. Csak az baj, hogy már jó ideje én is így érzek. És utálom magam miatta. Viszont megőrülök érte... Nem fellángolás, kinőttem már abból a korból (én 40 ő 50), de egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék... Tanács?
2010. júl. 21. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha jólesik csináljátok, aztán majd alakul

Ha rossz a házassága és Veled boldogabb lenne akkor ki fog lépni abból.

Remélem meg is fog csókolni hamarosan.

2010. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm! Szinte biztos voltam benne, hogy le fogtok b#ni, hogy nős, és hogy lépjek ki a képből. De a jelek, amiket küld felém, elég egyértelműek. És az a durva, hogy tényleg nagyon megkedveltem. Ááááááááááááá! Nem tudom mi a fenét csináljak!!!
2010. júl. 21. 14:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Nem vagytok már gyerekek, szerintem egymásba szerettetek.
2010. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért az csak jobb lenne ha ELŐBB kilépne a házasságból nem?

Mi lenne ha szüneteltetnétek a találkozásokat kicsit, akár ki is mondva, hogy azért mert nem akarod hogy komolyabbra forduljon egy nős pasival? Ha hiányzol neki elkezd majd lépéseket tenni az ügyben. Ha nem, akkor meg tudni fogod, hogy nem hagyná el a nejét, legfeljebb a szeretője lehetnél.

Persze ez meg kicsit ultimátumnak tűnik. Hmm, nehéz okosnak lenni egy ilyen kérdésben.

2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? :) Ezen kattog az agyam állandóan. Egyébként lehet, hogy ezt kellene tenni, de képtelen lennék rá. Ne találkozzak vele egy ideig? Ha véletlenül két napig nem látom már elvonási tüneteim vannak... :)
2010. júl. 21. 14:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy remélhetőleg neki is...
2010. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha kívánod is őt, az érintését, csókját akkor menthetetlen.... :-)
2010. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kívánom -e??? Szerinted? Ha tudom, hogy 6 körül összefutunk, már háromkor elkezd remegni a gyomrom... Szerintetek normális vagyok? 40 évesen ez normális???
2010. júl. 21. 14:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Helló, 40 évesen már sejtheted, hogy ha szeretője leszel, mit vállalsz.

Tudod, hogy nem fogod karmolni a hátát, és nem hagysz hajszálakat a kabátján, stb.

Azt is tudod, hogy az idő visszafelé nem megy és egyre csak öregebb leszel.

Azzal is tisztában vagy, hogy olyan kötelességei vannak a házasságon belül, ami megakadályozhatja, hogy kilépjen.

És már azt is sejted így, 40 körül, hogy birtokolni nem lehet senkit, csak kölcsönkapni egy kis időre...


Ha mindent elrendeztél magadban, akkor vásárolj férfi tusfürdőt (kérdezd meg, hogy mit használ), borotváld meg a puncid, úgy várd, hogy tudja mit érzel és...és rockandroll!!! :D

Sok boldogságot!

2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!