Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi a fenét csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Még nem írtam ebbe a topikba, de azt hiszem eljött az ideje (sajnos). Egy lányról lenne szó, kb 4 hónapja ismerkedtünk meg (neten), küldtük képeket egymásnak (mindenféle módon :P) beszéltünk telefonon, sms-ezünk meg minden. Nekem bejön ő, ő is azt mondta, hogy bejövök neki, meg hogy a hangom is szóval feltételeztem, hogy nem hazudik. Nemsokára talizunk élőben is.

A gond az lenne, hogy nem értem őt, a logikáját, illetve sok mindent értek belőle, csak nem akarom megbántani vele, szerintem nála nem azt jelenti egy "kapcsolat" mint ahogy hétköznapi értelemben vesszük. Azt mondja szeret, de van valaki(aki idősebb nálam és lehet jobban is néz ki........) akivel már régebb óta ismerik egymást csak ő most messzebb van innen és szerintem vele is flörtöl facebook alapján, ezt mondtam is neki, és azt mondta, hogy bizsereg köztük valami, de nem tudja...

Most akkor harcolnom kellene érte? Mert szerintem ez olyan lealacsonyító és bizonytalan... Pedig nagyon jól érzem magam vele és imádom (és ő is ezt mondja!)..... Pedig anno megfogadtam, hogy nem kerülök ilyen helyzetbe...roh@dt élet.


2010. szept. 30. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát kérdezz rá és ha ennyire zavar akkor mondd neki h vagy az a pasi vagy te mert te ezt nem tudod levisleni..

és hiába mondja hogy szeret ha közben egy másik fiút is bolondít sztem csakk játszik veled..

de akkor fognak kiderülni a dolgok hogyha személyesenis taliztok

2010. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
bocs : személyesen ^^" -ezt akartam írni
2010. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,ha tényleg nagyon szereted őt,és te is úgy látod h ő is szeret téged,akkor mindenképpen van értelmed harcolni érte:D

15/L

2010. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
felejtős, én sem vagyok normális...
2010. okt. 2. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!