Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy félénk, tapasztalatlan 18 évesbe. Hogyan hódítsam meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

23/F vagyok és van egy 18 éves lány, akibe szinte beleszerettem. Nagyon csendes, rendes, kedves lány, s mellette még gyönyörű is. Az a gond, hogy a szülei annyira óvták, védték, hogy nem élt igazán még, csak védőburokban(de nem is lázadó, szal szerintem nem is lesz csapodár). Nem jár szórakozni, nem volt még barátja, de ahogy hallottam még nem is csókolózott senkivel sem. Viszont nagyon aranyos, imádnivaló és tudom, hogy sokan szeretnék meghódítani, illetve sokan harcolnak érte, de én szeretném megkapni Őt.

Azt szeretném kérdezni, hogy az ilyen lányokkal hogyan kell bánni? Illetve, hogy hogyan találkozzak vele, mert ki sem mozdul, lehet, hogy elsőre el sem engednék velem a szülei sehová és tudom, hogy fontos neki az, amit a szülei mondanak, szófogadó. De azt is tudom, vagyis gondolom, hogy bejövök neki, mert sokat szemezünk csak nagyon bátortalan, így ha mondjuk beszélünk akár társaságban is zavarba jön. Engem nem zavar, hogy ilyen kis félénk, talán még vonzó is...

Szóval ha voltatok hasonló helyzetben legyetek szívesek segítsetek, mert nagyon fontos nekem ez a lány!

Előre is köszi!


2010. szept. 30. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egyértelműen az, hogy "lesz ami lesz" alapon odamész hozzá beszélgetni. Sőt, odamész, megmondod neki, hogy szimpatikus vagy nekem, de természetesen nem vallasz szerelmet. Szerintem beválna.
2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha tetszel neki nem sok gondod lesz vele csak hívd el valahova és majd kiderül.

A szüleivel valószínűleg annál több...De ha látják, hogy normális vagy meg rendes akkor előbb utóbb rájönnek, hogy a lányuk felnőtt (az előbb-utóbb sajnos elég sok idő lehet)

2010. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozzatok elősször, és ha kell, járjatok titokban.
2010. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Legyél figyelmes és bókolj neki. :) hajrá :D
2010. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerültem már ilyen szituációba. Aztán beszélgetni kezdtem a lánnyal, tok jól összehaverkodtunk meg minden. Aztán elhívtam moziba [próba cseresznye alapon] ő el is jött volna csak a szülei nem engedték. Mondtam neki hogy beszélek velük.A végén kiderült hogy a szülei nagyon rendesek és velem is azok voltak, így megengedték hogy velem lógjon a lány. Kb. 1 hónap múlva összejöttünk,

minden jól ment... Szóval szerintem te is próbáld meg hátha bejön.

[már szakítottunk,de azóta is jóba vagyunk... még a szüleivel is]

2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ismerd meg a szüleit, keríts valami módot hogy bemutatjókozhass nekik, így az írásod alapján te is rendes, kedves, tisztességes ember lehetsz, biztos megkedvelnek, és sokkal szívesebben "bízzák rád" majd a lányukat.
2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!