Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Már régóta barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már régóta barátok vagyunk egy fiúval, de beleszerettem.

Figyelt kérdés
Elhívott engem sokszor találkozni, de nem tudom, hogy randinak gondolta-e. Sokszor látom, hogy néz és amikor beszélek vele, folyamatosan a szemembe néz. Ritkán mondja, hogy szeret meg imád és néha megfogja a kezem. Viszont valamikor úgy érzem, hogy elhanyagol, amikor egész nap szomorú vagyok és nem veszi észre, hogy valami bajom van. Egész nap szinte velem van. Vajon ő szerelmes belém és járhatnánk úgy, hogy évekig barátok voltunk?
2011. szept. 5. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg tőle te hülye nyomorék.
2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alv!n ***** válasza:

Baráttal hidd el,nagyon nagyon rosszul járhatsz.


Szerintem,ebből csak baj lehet.


Persze én szorítok nektek látatlanban.

2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alv!n ***** válasza:
100%

ma 20:16


Mi a baj barátom?


Miért lenne nyomorék?-Mert neki lesz párja,neked meg..jajajj..napra lehet nézni,de rád nem?-ez zavar téged.

2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte tuti, hogy ő is többet szeretne :)


17/f

2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kizárt h járhattok sőt sztem már fiúknál ne is próbálkozz :D
2011. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Ő is kedvel Téged, próbálkozz nyugodtan.
2011. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
jol megd.gja a genyves p.csadat oszt othagy te retkes k.rva
2011. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánna rád ennyi időt ha csak tartaléknak szeretne,szóval szinte 100 hogy ő is többet szeretne.
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
többet szeretne
2011. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már egyszer megégettem magam ilyennel.

Szerintem puhatold ki hogy ő mit érez irántad mielőtt feltárnád előtte az érzéseid. Lehet hogy csak jól érzi magát veled és nem akar többet. De az is lehet hogy csak bizonytalan és nem mer lépni feléd, mert fél a visszautasítástól.

2011. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!