Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen nem láttam. Írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nem láttam. Írjak neki fb-én?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon tetszik. nem tudom hogy énis-e neki. jó rég nem láttam csak nyáron talákozunk néha. néha látom facebookon hogy fenn van. mivel én vagyok a lány nem érzem kötelességemnek hogy én köszönjek először. de gondolkzom rajta, írjak e neki vagy ne. mire már eldöntöm hogy írok neki, elmegy. de az is fura hogy nemtudom mit mondjak neki, mért köszöntem ha máskor nem sszoktam. mi javasoltok? írjak vagy ne? és ha igen akkor mit?

és h köszönjek?szia-val v helloval v mivel?


2010. szept. 30. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ráírnék a helyedben.Semmit sem veszíthetsz.Egy:"szia mizú rég nem láttalak mi jót csinálsz mostanában" még nem a világ vége.Ettól még nem fogja azt hinni,hogy bele vagy zúgva.

És ha nem ráz le,akkor jó esély van rá,hogy bejössz neki.

Szerintem tényleg nincs mit veszítened,ha elkezdtek dumálni,akkor már egyik kérdés követi a másikat.Csak a kezdő lépés nehéz.De ha téged érdekel,hogy mi van vele,akkor ne várd,hogy majd ő egyszer rád írjon!Hajrá!!

2010. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te kib@szott s3gghülye vagy, hogy egy ilyen kérdést felteszel...

Mert Úristen, meg fog enni ha ráírsz? Le fogja tépni az arcodat?

2010. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát te meg rohadtul kedves vagy. tudod ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel és ÉRTELMES emberek válaszoljanak rá. amennyiben nem vagy értelmes, vagy az vagy csak értelmes válaszokat nem tudsz adni, minek jössz ide?

első válaszoló: köszi, hogy te tudtál rendes választ írni.

2010. szept. 30. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz...Értelmes választ értelmes kérdésre várj...
2010. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele!

Sok a bunkó sajnos.Bárcsak valahogy ki lehetne tiltani az ilyeneket...

2010. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!