Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Miért van ez? 16/L

Figyelt kérdés
teljesen elvagyok kenődve..16 éves vagyok és még nem volt pasim..a többi ismerősömnek mind volt már..most is egy csomóan összejöttek egymással..csak én vagyok ilyen? sokan mondják h szép vagyok..de ez nem elég..nincs önbizalmam emiatt..mert ha szép lennék..akk lenne pasim..de a még nálam csúnyább csajnak is van barátja..ismerkedni nem tudok sehol..nem járok bulizni..biztos elengedének..de nincs kedvem hozzá...mit csináljak? :'(
2010. szept. 30. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi az msn címed?
2010. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nekem sem volt még barátnőm!És én sem járok sehova bulizni! Szal nem csak te vagy ilyen, hasonlítunk! :)

16/F

2010. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézz körül az iskolában!


Amúgy meg a "nálam csúnyább csajoknak" megint relatív! Attól, hogy neked nem szimptaikus másnak még tetszhet!

2010. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
..legyél sokat fiú társaságba..ne próbálj komoly lenni azt nem szeretik:) próbálj kezdeményezni
2010. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, és még nem nem volt barátnőm. Azt hiszem, én nyertem.
2010. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, eljön mindennek az ideje!;)

20/f (egyébként nekem sem volt még barátnőm...)

2010. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"mert ha szép lennék, akkor lenne pasim"

Mekkora nagy! Ezzel bearanyoztad az estémet husi..,

Te találtad ki ezt az ökörséget, vagy olvastad valahol?

Nem attól lesz pasid, hogy szép vagy, hanem hogy látják rajtad hogy jól érzed magad a bőrödben, hogy közvetlen, vidám, jókedélyű vagy. Nah itt kezdődik valahol a megoldás.

2010. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru az abra! Meg nem jott el az a fiu aki majd meghodit..! De amit tehetsz az az, hogy NE GÖRCSÖLJ, hiszen a szerelem varatlanul fog betoppanni az eletedbe!!! "Don't worry, be happy"...:-) Na hali!
2010. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, én is ezen voltam felakadva évekig...rájöttem hogy ez nem a külsőtől függ. Minden azon áll, hogy hogy adod elő magad. Saját tapasztalatom az, hogy sajnos nagyon sokan csak a testi örömöket keresik. És akin látják, hogy hajlamos, azt szívesebben megkörnyékezik.

Én sem értettem, mindenki "helyes, cuki, szép" jelzőkkel illet, mikor nyaralni voltam, sokan megjegyezték a rokonomnak, akinél voltam, hogy "milyen szép kislányod van". Fősulis bulikon nem 2, nem 3 pasi jön oda hozzám, de ők egyből "azzal" támadnának le...

Na és a lényeg hogy még csak 1 barátom volt, 2 hétig. Otthagyott, azt mondta, hiányzik neki--->valami---<.

Csípd csak ki magad, csinosítsd ki magad, menj el buliba, vagy egyszerűen csak a városba, majd meglátod hogy fognak nézni, fütyülni:) Ez nagyon jó önbizalom-tréning. :)

Ha akarnád, lehetne....csak szerintem te is olyan vagy mint én, hogy megnézed, kit választasz. Komoly vagy az átlaghoz képest, ezért nincs. Ne félj:)

Én 19 éves vagyok, rájöttem már pár dologra:) Majd rájösz te is idővel:)

Pont ezért mondom, hogy addig meg felesleges rajta aggódni...Nincs miért:)

2010. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

küldj privit

17/F

2010. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!