Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Néha szoktam beszélgetni egy ismerősömmel (lány), tegnap ráírtam fbookon, hogy mi van vele, szóval beszélgetni kezdtem vele (akartam), erre nem írt vissza semmit, aztán kb. rá egy órára úgy letörölt fbookról, hogy még rejtve is van, szóval rá se tudok keresni, semmit nem látok róla, még a hozzászólások is eltűntek, minden...úgy letörölt. MSN-n is szoktam néha beszélgetni vele, kb. 1 hete nem lépett be, de már tudom, hogy azért nem, mert onnan is törölt.


-Semmi sértő megjegyzést nem írtam neki, tolakodó sem voltam, és nem is csináltam vele semmi rosszat, még születésnapomra is írt, ami ezelőtt kb. 3 hete volt, október elején.


Miért tette ezt?

Most már sehogy sem tudom elérni, hogy megkérdezzem, szóval marad egy közös ismerős, aki rákérdez... :/


(A kategória nem a legjobb, mert végülis nem randizásról van szó)


2011. okt. 28. 09:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Email címét se tudom, semmit...

Jó lenne megtudni, mi ütött belé.. :/

2011. okt. 28. 09:39
 2/23 A kérdező kommentje:
És igenis ismertük is egymást személyesen, egy suliba jártunk, egy városban is lakunk és még ő jelölt engem anno..
2011. okt. 28. 09:46
 3/23 anonim válasza:
hát én nem akarok bunko lenni de szerintem lehet hogy már nem érdekled kicsit se jött más és az érdekli és ennyire degenerált módon tudatja.vagy nem tudok mire gondolni ha tényleg nem bántottad meg semmivel.am mért nem kérdezed meg személyesen h mi a baja?
2011. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hol kérdezzem meg? Nem tudom hol lakik, meg más helyen is vagyunk már...mármint másik suliban, másrészt csak beszélgetni akartam vele, semmi hátsó szándék nem volt...én ezt nem értem.. :/
2011. okt. 28. 09:49
 5/23 A kérdező kommentje:
Épp azért mondom, hogy a "randizás" kategória jelen esetben rossz itt, csak nem találtam olyant, hogy "barát", vagy valami más...
2011. okt. 28. 09:49
 6/23 anonim ***** válasza:
Vallszeg nem akar tőled semmit. Szerintem túl sokszor írhattál rá és ez zavarta. Nyomulásnak hatott.
2011. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Pont ez a gond hogy rá vagy állva teljesen...Folyamatosan ráírogatsz és idegesíted ezt hívják nyomulásnak. Most már nem tudsz mit tenni csak azt hogy békén hagyod és elfelejted. Ha ezek után és zaklatni fogod akkor már tényleg őrültnek fog nézni
2011. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na ácsi, ácsi...eddig végig tök normálisan elbeszélgettünk mindenfléről, smileyk, meg miegymás...
2011. okt. 28. 10:16
 9/23 anonim ***** válasza:
Persze, de lehet, h közben azt gondolta, h miért nem akad már le rólam ez a gyerek??? Idegesíthetted, vannak olyan lányok - nem ez a követendő példa nyilván - akik nem mondják el, h idegesíted, hanem letörölnek mindenhonnan. Ezt hívják úgy, h gyávaság. De ettől függetlenül te is hibáztál, attól még, h smileyk voltak, az nem jelent semmit.
2011. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát jó....de ettől még nem kéne törölni.. :S Elmondhatta volna, ha nyomulok, vagy valami, bár biztos, hogy semmi nyomulás nem volt...és nem is bántottam meg semmivel, nem értem ezt az egészet, alig néhány hete még beszélgettünk is, persze nem olyan sokat, de beszélgettünk, most meg eltűnik hirtelen... :S Még levelet se tudok írni facen, mert egyszerűen rejtve is van valahogy...szóval semmi..
2011. okt. 28. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!