Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság még kiszokták húzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még kiszokták húzni a nőknek a széket?

Figyelt kérdés

Pl ha elmegyünk egy kávézóba v vmi.

16 /F

(első randi)


2010. szept. 30. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Téged ne az érdekeljen hogy manapság mi szokás mert az sajnos nem a legbiztatóbb, de haudvarias akarsz lenni húzd ki a széket és sok sikert a randihoz:)

L19

2010. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem annyira szokás. Sajnos! Legyél te az egyik kivétel. Szerintem nagyon figyelmes és udvarias gesztus. Nálam abszolút plusz pont lenne.
2010. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne az érdekeljen, hogy manapság szokás-e, hanem, hogy te szíved szerint udvariasnak éreznéd-e magad tőle. Szerintem mindenképpen plussz pont, lovagiasnak tűnsz tőle és figyelmességre utal. Kár, hogy ezek a szokások ma már elhalványultak :(
2010. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább alóluk szoktam kihúzni. Ha ha ha.
2010. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Manapsag abban merul ki az udvariassag, hogy a ferfi megvarja, mig a no leul, es csak utana foglal helyet. Sokszor ez sem jellemzo.

De csak biztatni tudlak, mint az elottem szolok, ugy tunik, a lanyok ertekelik.

2010. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne izgulj, majd kinövöd...

ennyi idősen még én is udvarias voltam...

ott fogyott el a lendület, amikor fel akartam segíteni egy csajra a kabátját, ő meg kitépte a kezeből, és felvette maga...

csak olyan lányoknak lehet udvarolni, akik hagyják...


25/f

2010. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen szokásod és pont. Az a baj a mai velem egykorú srácokkal, h teljesen elfelejtették mivel lehet ténylegesen imponálni a nőknek, bár egyes csitriknél a flegmasággal. Én mindig udvarias voltam minden nővel gyerekkorom óta. Nem tudom ez belülről jön, tisztelem a nőket és azt tanácsolom te is tedd ezt, hacsak nem egy tapló. Mindig előre engedem a nőket, kinyitom nekik az ajtót ésatöbbi. A mostani barátnőm szereti pl ezt bennem nagyon, hogy mindig feladom rá a kabátját meg a táskáját segítek áttenni a vállán, vagy ha egy üvegből iszunk mindig övé az első korty..de sorolhatnám:) De ezeket a jó szokásokat nem csak az első pár hétbe hónapba kell megtartani, hanem életed végéig. ne az érdekeljen mi szokás. Ha feltűnően udvarias vagy így jegyeznek meg kivétel nélkül mindenhol. (Pl.: volt egy csaj régen aki úgy jegyzett meg magának anno, hogy az a fiú aki előre engedi kora reggel a nőket leszállásnál a buszról, amikor mindenki tolakszik, mert siet.Ennyit ér:) )

Üdv. F/20

2010. okt. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszi a válaszokat! Gondolhatjátok hogy azért fordult ez meg a fejemben, mert ezt érzem helyesnek. Csak nem tudtam hogy ezt a nők milyen nézik. De most már tudom. Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2010. okt. 1. 07:30
 9/11 anonim válasza:
Nem, manapság nem szokás. Én nagyon meg tudok lepődni már azon is, ha nem csapják a pasik az orromra az ajtót, vagy előre engednek a buszon! Amúgy csajtól függ! Van akinek ez jól esik és díjazza. Neveltetés kérdése is.
2010. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én elég jó nevelést kaptam, úgy érzem, de manapság kezdek leszokni ezekről a gesztusokról. Az oka ennek az, hogy gyakran a legkevésbé sem értékelik.Sok esetben még egy köszönöm vagy egy gesztus is luxus lenne, még rosszabb esetekben pedig még azt a megjegyzést is megkapom, hogy: "Így akarsz bevágódni nálam/megfektetni engem? Akkor jobbat találj ki!"

Szóval, amikor sok lány az ilyen udvariasság hiányára panaszkodik, akkor jobb, ha tudja, miért történik ilyen egyre ritkábban.

2010. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!