Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22éves srác vagyok, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves srác vagyok, eddig neten próbáltam ismerkedni, de rájöttem ott még jobban átvágnak mint élőben. Viszont élőben nem nagyon merek ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez annak is az oka hogy nem volt a legsikeresebb a gyerekkorom. 3éves koromba szüleim elváltak, aztán nagyapám alkoholista lett, és rajtunk töltötte ki a pia mellékhatásait. Aztán jött később egy 4éves depi.

Nagyon nagy szivem van, szeretek másoknak segíteni, sokan megköszönték már hogy melléjük álltam. Tudom ebbe a világba megvannak halva a pénztelen nagy szívű emberek. Mit tegyek?


2008. dec. 26. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mások a tapasztalataink.

Ugyan nekem nem volt ennyire kemény gyerekkorom, de depiből nekem is kijutott.


Viszont a netes társkereséssel kapcsolatban csak pozitív tapasztalataim vannak, engem senki nem vágott át. A barátnőmmel már lassan egy éve együtt vagyunk, őt is egy társkereső oldalon ismertem meg.

2008. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A társkereső szerintem is jó! De szerintem a kemény gyermekkorodnak nem sok köze van ahhoz hogy ne mtalálsz csajt, max. annyiban hogy tényleg joszivű vagy emiatt. Nem szabad feladni ,addig kell keresni amig nem találsz valakit! Csalódások meg mindenkit érnek szoval ne add fel akármennyire is el van torzulva ez a világ. vannak még normális csajok! Sok sikert
2008. dec. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Srapnel ***** válasza:
100%

De lehet köze hozzá. A viselkedési mintákat ösztönösen leveszik mások és nem átvágják, csak rájönnek, hogy nem kell nekik.


Sokmindent nem tehetsz, minthogy fejleszted magad, gondolkodsz, próbálod átformálni magad. Előbb-utóbb beérik a dolog. Az én helyzetem szinte ugyanolyan volt, mint a tiéd. Én rengeteget olvastam akkoriban, sokat gondolkodtam, sokat voltam egyedül, aztán rájöttem, hogy először magamat kell rendberakni, hogy mások is értékeljenek magamon kívül. Megtanultam, hogy mikor nem kell a szívet használni és mikor az agyat. Rengeteget csajoztam, abból is tanultam. A kudarcokból. Nagyon sokszor lenéztek a nők, meg úgy kezeltek, mint egy gyereket. Aztán tököm tele lett az egésszel, elkezdtem dolgozni egyetem alatt, kicsit helyrepofoztam magam, volt már addigra néhány tapasztalatom, aztán utána az önbizalom is megjött, mert hasznos dolgokkal töltöttem a napjaimat. Aztán csak röhögtem a nagyarcú csajokon: "nehogymár én, aki rossz családból jöttem, magamat tartom el az egyetem mellett, 8 óra munka után még hasra essek egy nálam fiatalabb és tapasztalatlanabb kis p*csa előtt? lósz*rt.". Na, itt kezdődött az, hogy utána a csajozás többé nem volt probléma.

2008. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne közé hozzá. Én is ugyanebben a cipőben járok. 27 évesen még mindig az általam kissé szánalmasnak tartott társkeresőn böngésztem, mint a zöldborsó konzerv után a sarkiközértben... előadó meg halott vagyok, ha oda kell állni valaki elé. De nem tehetek róla, apám undorító viselkedése miatt egy idő után visszahúzódó lettem, egyre kevésbé, egyre nehezebben és kisebb mértékben nyílik meg így valaki az embertársai előtt. Tudom, könnyű lehet azt mondani, hogy ó, csak apám tehet mindenről... Sokkal jobban szeretem a valóságos dolgokat, ezért ha túlzott sikert nem is értem el, mégis próbálkoztam élőben, ami azért adott egyfajta magabiztosságot. Egyszerűen jó érzés túllenni azon az első és legnehezebb mondaton :-) Aztán ki tudhatja... lehet, hogy éppen a későbbi feleségedhez mész oda :-) Nekem a netes társkereső egy kiváló lehetőség (volt) arra, hogy egy átfogó képet kapjak a nőkről. Gyorsan sikerült levonni a konzekvenciát, hogy az ott található emberek nagy része küzd valamilyen lelki problémákkal. Tapasztalatból írom. Meg amúgy is: nekem ne mondja senki, hogy egy gyönyörű, szőke, kék szemű, szinte már modell kaliberű lány nem talál magának párt "offline". Ugyan már. Ezért én már óvatos vagyok, voltam, igaz, bevallom, a jelenlegi barátnőm is onnan ismertem meg, akivel egy éve vagyunk együtt és hát még megy a dolog. Reméljük nem lesz gond :-) Egy szó, mint száz: próbálj meg kicsit felülemelkedni a gyatra gyermekkoron, és a depresszión, és hidd el, hogy ezt a lányok is észre fogják venni.
2008. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*előadó = előben... szar T9 :-)
2008. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek. Amugy sokkal jobb az állapotom mint régebben volt.

Szóval fejlődgettem de még valami hiányzik...

Hát az agyba-főbe ismerkedés megint nem jó, mert majd jön magától, ha jönni akar.

2008. dec. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!