Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én kezdeményezzek, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdeményezzek, vagy még várjak hátha ö?

Figyelt kérdés
Van egy pasi sokat szemezünk meg minden,egyértelmü hogy bejövök neki. Nagyjábol egy a haveri körünk is, és elég sokan utalnak arra, hogy bejövünk egymásnak. Csak nem tudommiért nem hiv el randira vagy valami..Nem egy félénk tipus, és mégsem tudom miért nem lép.Azon gondolkodtam kezdjem-e én...Csak nem tudom mivel,hogyan?:)
2010. okt. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos,h tetszel neki????

Mert szerintem,ha annyira tetszenél neki mrá elhívott volna vhová vagy vmi....

Velem is volt olyan,h azt terjesztették,h nekem tetszik egy fiú,meg én is neki,de egyik sem volt igaz:(


Ez kicsit lehangoló,de előbb tudd meg,h biztosan tetszel-e neki,meg kezdj vele barátkozni,beszélgess vele suliról,a kedvenc időtöltéseiről,ilyesmi..


És így szerintem minden rendben lesz.

2010. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Ha tetszik és akarsz tőle valamit, akkor nyiss te, ugyanúgy megteheted, mint ő. Aztán vagy kölcsönös a dolog, és akkor hurrá, vagy nem, és akkor kérdés elintézve, nézelődhetsz mások után. Pofonegyszerű.
2010. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia hol laksz ? Ebbe a helyzetbe vok én is csak fiu vok (=
2010. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszélgess vele te aztán kiderül !!!
2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményezz nyugodtan, de ha nem akarod túl feltűnően, akkor először, mondjuk hívd meg egy buliba, ahol más barátaid is ott vannak...
2010. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy nem vette a jelzéseidet ha voltak, léphetsz te is vagy küldj biztosabb jeleket számára
2010. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!